Logitech G203 LS nereden alınmalı?

Her örgü kaliteli oluyor demedim. Ama örgü plastikten daha iyidir.

Logitech hepimizi kandırdı hocam, içinde PWM3327 dengi bir sensör olduğunu zannediyorduk biz de. Ancak sonradan içinde 10 yıllık Avago AM010 isimli eski bir sensör olduğu ortaya çıktı. :D
Hocam benim bildiğim o dediğiniz sensör Prodigy modelinde vardı. Bu yenilenmiş modeli G203 LS.

Hocam benim bildiğim o dediğiniz sensör Prodigy modelinde vardı. Bu yenilenmiş modeli G203 LS.

@MedicalTechnic Hayır, kesinlikle böyle bir algıya kapılmayın. İyi bir mouse, 200 IPS hıza kadar çıkabiliyor. Sadece fiyatını hak etmiyor ve içinde eski bir sensör var. Yeni aldığınız gıcır gıcır mouse'unuzda 10 yıllık sensör olsun istemezsiniz, değil mi?

Hayır. 6 aydır kullanıyorum bir takılma bile yaşamadım, çok iyi dönüşler yapabiliyorum.

Sensör olarak o dediğiniz sensör Avago olan 2000 DPI falan diyor da ben bu mouse da o sensörün olduğunu zannetmiyorum he şu vardır o sensör demek ki ortalam bir sensör. Sırf sensör için Rampage Sectör mü alalım? PWM 3389 var diye

Sensör olarak o dediğiniz sensör Avago olan 2000 DPI falan diyor da ben bu mouse da o sensörün olduğunu zannetmiyorum he şu vardır o sensör demek ki ortalam bir sensör. Sırf sensör için Rampage Sectör mü alalım? PWM 3389 var diye

Rampage Sector fena bir mouse değil. Ama sensör için alınmaz.
Her şey sensör değil, doğru ancak daha iyisi varken neden daha kötü sensörlüyü alasınız ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı