Logitech G203

Bugün bir mağazadan makul bir fiyata (310tlye) G203 adlı fareyi temin ettim. Kullanımın 5. saatindeyim ve hiçbir sorunu yok RGB'si var makroları var tam bir F/P canavarı alacaklara şiddetle tavsiye ediyorum. 200-8000 DPI hassasiyet ayarı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2017 de Logitech G102 Prodigy mouse almıştım. 2020'nin ekimine kadar falan kullanmıştım, ondan sonra Mouse'ta kablosunda bir temassızlık gibi bir şey olmuştu. Lehim işine giricektim ama oturduğum yerde kimse yapmadı. Bende onunla mı uğraşacağım deyip yenisini almıştım aynı ay içinde. G102 lightsyninc diye yazılıyordu sanırım önceki mouse ile farkı bunun renk ayarları daha ayarlanabilir. Ama mouse aynı mouse G203 ile arasındaki fark nedir tam olarak bilmem ama, şu an yeni bir mouse alacak olsam G203 alırdım F/P ürünü bence.

310 TL iyi bir fiyat değil. İyi bir mouse da değil. Deathadder V2 Mini veya Viper Mini tercih edilmeli o bütçede.

Ben 2017 de Logitech G102 Prodigy mouse almıştım. 2020'nin ekimine kadar falan kullanmıştım, ondan sonra Mouse'ta kablosunda bir temassızlık gibi bir şey olmuştu. Lehim işine giricektim ama oturduğum yerde kimse yapmadı. Bende onunla mı uğraşacağım deyip yenisini almıştım aynı ay içinde. G102 lightsyninc diye yazılıyordu sanırım önceki mouse ile farkı bunun renk ayarları daha ayarlanabilir. Ama mouse aynı mouse G203 ile arasındaki fark nedir tam olarak bilmem ama, şu an yeni bir mouse alacak olsam G203 alırdım F/P ürünü bence.
Çift tıklama, takılma vb. sorunlar vardı 102 de onları yenilemişler birde sanırsam sensörde ve rgb de bir değişiklik yapmışlar.

Bugün bir mağazadan makul bir fiyata (310tlye) G203 adlı fareyi temin ettim. Kullanımın 5. saatindeyim ve hiçbir sorunu yok RGB'si var makroları var tam bir F/P canavarı alacaklara şiddetle tavsiye ediyorum. 200-8000 DPI hassasiyet ayarı var.
Ben 2 yıldır kullanıyorum tek bir sorunu oldu, ben Half Life çok fazla oynuyorum ve zıplama tuşunu mwheeldown yaptım daha rahat ivme kazanmak için fakat bir süre (1 yıl kadar uzun bir süre) sonra scroll tuşu normalin tersine hareket etmeye başladı tıklama ve döndürme sesi değişti. Bende garantiye gönderdim adamlar sıfır ürün gönderdiler. Onun dışında gayet memnunum üründen zaten o sıkıntı da çok büyütülecek bir şey değil birazda benim zorlamam normal kullanımda böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Tabii ben 200 lira gibi bir fiyata almıştım.

Son düzenleme:
Çift tıklama, takılma vb. sorunlar vardı 102 de onları yenilemişler bir de sanırsam sensörde ve RGB de bir değişiklik yapmışlar.

Ben 2 yıldır kullanıyorum tek bir sorunu oldu, ben Half-Life çok fazla oynuyorum ve zıplama tuşunu mwheeldown yaptım daha rahat ivme kazanmak için fakat bir süre (1 yıl kadar uzun bir süre) sonra scroll tuşu normalin tersine hareket etmeye başladı tıklama ve döndürme sesi değişti. Bende garantiye gönderdim adamlar sıfır ürün gönderdiler. Onun dışında gayet memnunum üründen zaten o sıkıntı da çok büyütülecek bir şey değil biraz da benim zorlamam normal kullanımda böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Tabii ben 200 lira gibi bir fiyata almıştım.

Bende öyle almıştım ve sensördür, tıklamadır hiçbir sorun yaşamadım eski Mouse'umda bile.

Geri
Yukarı