Logitech G213 alınır mı?

s4met

Femtopat
Merhaba ben bilgisayarımda oyun oynamak için klavye istiyorum. Logitech marka almak istedim yıllardır olan kalitesinden dolayı tercih ediyorum. G213 modelini düşündüm mekanik de çok düşünmüyorum bu fiyata mekanik var ama sesinden biraz rahatsız oluyorum. Ama eğer mekanik klavyenin diğer artı özellikleri varsa yazar mısınız.

Bu seviyedeki mekanik klavyeler çok da iyi değil. G213 bu bütçede güzel bir ürün alabilirsiniz.

Hocam ben almayı düşünüyorum ama, Corsair K70 vs HyperX alloy FPS Pro arasındayım indirim oluyor ama fazla para vermeyip G213 mu alsam diyorum.
Merhaba ben bilgisayarımda oyun oynamak için klavye istiyorum. Logitech marka almak istedim yıllardır olan kalitesinden dolayı tercih ediyorum. G213 modelini düşündüm mekanik de çok düşünmüyorum bu fiyata mekanik var ama sesinden biraz rahatsız oluyorum. Ama eğer mekanik klavyenin diğer artı özellikleri varsa yazar mısınız?

Hocam bu bütçede alabileceğin en iyi klavye bu, ama mekanik değil diye biliyorum.

Hocam ben almayı düşünüyorum ama, Corsair K70 vs HyperX alloy FPS Pro arasındayım indirim oluyor ama fazla para vermeyip G213 mu alsam diyorum.

Hocam bu bütçede alabileceğin en iyi klavye bu, ama mekanik değil diye biliyorum.
Herkesin kendine göre bir bütçesi vardır, hakkında konuştuğumuz 3 klavyede aldığında seni üzmez. Bir klavyeden istediklerine bakıp ona göre seçimini yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı