Logitech G213 alınır mı?

G300s ben 5 yıl kullandım. tuşların tutulan yer kendini salması ve sallanması ayrı bir dertti. Servise verdiğimde kronik sorunlu olduğundan denildi ve geri verdiler.
Aynı şekilde 3 farklı g213 elime geçti 1 tanesi sapasağlamken 2 tanesi sorunluydu. bu 2 parçaya bulaşmayın derim.

Çok haklısın kitle konusunda ben Logitech G300s i yaklaşık 7 yıl kullandım ve bunun yanında da gerçekten ağır bir şekilde kullandım belirtmeden geçemeyeceğim. Hepimizin tahmin ettiği gibi serüvenin sonunda ise bozuldu. Bunun dışında ise Logitech G213 kullanıyorum 2 yılı geçti hiçbir sorunu yok. Şimdi ise gelelim asıl konuya hocam, sanırım ürünlerde kalite fark ediyor artık çünkü bu normal bir olay değil yarısı al diyor benim gibi, yarısı ise alma diyor kronik sorunlu vs.
aynı şeyide test ettim diyebilirim kardeşimde G300s vardı ve kauçukları eridi resmen garip bir şekilde çünkü alalı daha 2 yıl bile olmamıştı. Bendeki ise bayağı bir dayanmıştı erimeden. Kuzenimde ise çift tıklama sorunu daha yeni başladı.

Konuyu açalı 8 ay olmuş ve G213'ü aldım kullanıyorum aynı şekilde G300s de kullanıyorum ve hiçbir sorun yok 300 TL 2. el G213 almıştım zaman su gibi. Tek sorun artık hayatımdaki insan yok.

Son düzenleme:
Yaklaşık 4 sene kullandım. Şimdi çocuklar kullanıyor. Geçenlerde oturdum bilgisayarlarına bazı tuşlara çekiçle vurur gibi basınca anca çalışıyor. Yuvalar şişmiş vaziyette. Tabii ki de bu tuşların bir ömrü var. Beni bayağı idare etmisti.

Not: Sadece League of Legends oynarım:)

Konuyu açalı 8 ay olmuş ve G213'ü aldım kullanıyorum aynı şekilde G300s de kullanıyorum ve hiçbir sorun yok 300 TL 2. el G213 almıştım zaman su gibi. Tek sorun artık hayatımdaki insan yok.

2024'ten selam şu an bende 300 liraya aldım sarı siteden sen memnun musun halen klavyeden

Yeni konular

Geri
Yukarı