Logitech G213 alınır mı?

Asla alınmaz. Yukarıdakilere aldanayım deme. 2 ay sonra ghost touch çıkıyor. Bir sefer aldım hatalı ürün sandım garanti yenisini yolladı onda da aynı problem baş gösterdi. Özellikle yazım yaparken double click vesaire attığında üzerinem makale vesaire yazılması imkansız bir hal alıyor.

Klavyelerin ikisi de çatıda ikisisi de atıl halde duruyor. 10 seneden fazladır Logitech kullanan ve sadece Logitech kullanan birisi olarak söylüyorum bunu.

Asla alınmaz. Yukarıdakilere aldanayım deme. 2 ay sonra ghost touch çıkıyor. Bir sefer aldım hatalı ürün sandım garanti yenisini yolladı onda da aynı problem baş gösterdi. Özellikle yazım yaparken double click vesaire attığında üzerinem makale vesaire yazılması imkansız bir hal alıyor.

Klavyelerin ikisi de çatıda ikisisi de atıl halde duruyor. 10 seneden fazladır Logitech kullanan ve sadece Logitech kullanan birisi olarak söylüyorum bunu.
Peki önereceğiniz bir klavye var mıdır ? Siparişi iptal edeceğim galiba.

Doğru hocam bazıları sert basınca algılıyor. Kanser ediyor, iptal et bence alınmaz, bizzat ben yaşadım ve 1 aydan sonra sorun ortaya çıktı iade edemedim. Ben yaşamıyorum diyen arkadaşların şansına sorunsuz ürün gelmiş. Sorunsuz ürün gelirse kullanılır, sadece biraz büyük.

Hocam, bütçeyi 1500 TL'ye çıkartıyorum önereceğiniz başka klavye var mıdır?

Hocam türkçe klavye olsa daha iyi olur.
Sırf bu isteğin yüzünden mecburen dayanıksız bir Switche sahip bir klavye öneriyorum.

Sırf bu isteğin yüzünden mecburen dayanıksız bir Switche sahip bir klavye öneriyorum.

Peki Num Locksuz Türkçe önerebileceğin klavye var mıdır? Red Switch olsa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı