Logitech G213 Alınır mı ?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Bu klavye'yi almayı düşünüyorum ama aklımda bir soru var şu an mekanik bir klavye kullanıyorum 1 kaç yorum gördüm G213 ün tepkimesi mekanik klavyeye göre çok geride diyorlar. PUBG oynarken benim için tepki bayağı önemli aslında kullanan var mı tepkimesi nasıl, bana sorun yaratır mı yoksa mekanik bir klavye mi alayım? Tekrar uygun fiyata bulduğum için G213 düşündüm eğer o kadar tepkimesi fark ediyorsa Corsair K68 Red Switch alacağım biraz daha biriktirip.

Son düzenleyen: Moderatör:
G213 membran bir klavye, tepkimesi tabii ki mekanik bir klavyeye göre daha kötü olacaktır. K68 ile arasında 250-300 TL fark var. Yerinizde olsam K68 alırdım. Halihazırda kullandığım ve çok memnun olduğum bir klavye K68. Fiyatına göre alınabilecek en iyi klavyelerden biri. Sadece normal bir red switch klavyeye göre sesi biraz fazla.

Şuan EleEnter Game 1 Blue switch diye bir klavye kullanıyorum sesleri rahatsız ediyor beni + öğrenci evine çıktıgım için sessiz olması daha iyi olur biraz daha g213 300tl k68red led 400tl en fazla 400 tl veririm

mekanik alırsam red switch düşünüyorum k68 ses videoları baktım çok rahatsız edici bir sesi yok aslında

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı