Logitech G213 çalışmıyor

rikutatarin

Hectopat
Merhaba, dün klavyem sorunsuz çalışırken bugün bilgisayarı açtığımda tanımlanamayan USB aygıtı uyarısı aldım önce. Klavyemde hiçbir tuş yanıt vermediği gibi, ışıkları da yanmıyor. Donanımsal bir sıkıntısı var muhtemelen. Logitech'e mail attım, kopyala-yapıştır geri dönüş yapıyorlar. Cevapladığımda yine aynı mesajı atıyorlar. 3-4 kez aynısı oldu. Destek telefonunu arıyorum müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Servise yollayıp ücretli tamir yaptıramıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Yeni klavye alacak param yok. Normal bir elektronikçiye ya da bir bilgisayarcıya götürsem tamir edebilr mi klavyemi sizce?

Önerilerinizi bekliyorum. Denediğim şeyleri bir bir yazıyorum şuraya:
-Farklı bir USB portta denedim.
-Farklı bilgisayarda denedim.
-Telefonumun USB adaptörüne bağladım yine ışık yok. (başka klavyeyi USB adaptöre taktığımda ışıkları yanıyor.)
-Klavyeyi Aygıt Yöneticisi'neden sildim.

Hiçbir şekilde sonuç alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fatura ile de servise gönderebilirsiniz. Garantisi olduğu sürece bakmaları gerekir. Yine olmazsa Hakem Heyetine başvuru yapabilirsiniz.

Bu klavye kapalı kutu. Kronik problemli olduğunu söyleyebiliriz. Bir çok şikayet tuşları basmadığı yönünde fakat sizin durumunuz daha farklı. Biraz şans diyelim, aynı klavyeyi yaklaşık bir yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Garantiniz varsa servise gönderip gelecek sonucu bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı