QNB Finansbank saha çalışanı bana yalan mı söyledi?

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Arkadaşlar konu troll değil öncelikle sadece kafama yatmadığı için bilgisi olan varsa diye foruma da sormak istedim. Niye müşteri hizmetlerini aramadın diyecekler için de inanın telefonda 2 kelime bile konuşabilecek moralim yok. O yüzden yargılamadan dalga geçmeden önce bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Bugün tek başıma otururken Finansbank saha çalışanı geldi. Muhabbet ettikten sonra onayım üzerine kredi kartı konusuna girdi. Benim de ortalama bir limitli kredi kartına ihtiyacım olduğu için bi dinlemek istedim açıkçası. Yıllık kart aidatı, eft havale kesintisi vs. olmadığından bahsettikten sonra kafama yattı benim. Limiti de istediğim tutardaydı. Kadın bana o sıra "90 tl bir borç var kumbaram hesabını kapattıktan sonra onu ödemek zorunda kalmayacaksın, faiz etki etmeyecek." tarzı bir şey demişti yalan olmasın tam hatırlamıyorum o sıra kafam da doluydu bi tık. Eve gelince şimdi adam akıllı baktım da bu bana verdiği kredi kartı CardFinans diye geçiyor yani yıllık 413 TL üyelik ücreti var.

Mobil bankacılıkta da kumbaram hesabım bu şekilde gözüküyor. 17.500 TL limitli açtıkları kredi kartımın da kullanılabilir tutarı 17.410. Yani kumbaram hesabında yazan 2 günden sonra kredi kartının yıllık üyelik ücreti de mi yansıyacak? Toplam 513 TL kesinti mi yapılacak benden bu kartı kullanabilmem için? Banka çalışanının herhangi bir kesinti olmayacağı yönde yalan söyleme lüksü var mı?
WhatsApp Görsel 2024-05-27 saat 21.03.01_b1795f4f.jpg

Müşteri hizmetlerini arayıp sorarsanız daha iyi yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı