Logitech G213 klavye hala alınır mı?

Bütçe
2500

5zxCv5

Centipat
Daha fazla  
Klavye bakıyordum, aklıma direkt Logitech G G213 geldi. Mekanik falan önemli değil, performans olarak Logitech G G213 üstü bir klavye önerisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye bakıyordum, aklıma direkt Logitech G G213 geldi. Mekanik falan önemli değil, performans olarak Logitech G G213 üstü bir klavye önerisi var mı?
Hayır hocam kanser ediyor insanı bir süre sonra. İçi temizlenemiyor tuşları sökmek ölüm...

Biraz daha bütçe arttırabilirseniz Steelseries Apex 5 öneririm. İki klavyeyi de kullandım ve hissi mükemmel Apex 5'in. Ayrıca G213 temizlemek vs imkansıza yakın benim tuşlarım bozulmuştu düzgün sökmeme rağmen. G213 önermem.

Space tuşunda kronik sorun var 2-3 kere değişim yaptırdık.

Sadece Space tuşunda değil bütün tuşlarda var. Basmama ve çift tıklama bu klavyenin direkt olarak kronik sorunu. Logitech'in hiçbir Gaming klavyesini almayın. O kadar diyorum. Kailh klonu olan bazıları dışında (Onlar da çok kaliteli değil ve hayvan gibi pahalılar) alayı kötü.

Sadece Space tuşunda değil bütün tuşlarda var. Basmama ve çift tıklama bu klavyenin direkt olarak kronik sorunu. Logitech'in hiçbir Gaming klavyesini almayın. O kadar diyorum. Kailh klonu olan bazıları dışında (Onlar da çok kaliteli değil) alayı kötü.
Katılıyorum. Aynısını yaşadım. Space sorunluydu bende diğer arkadaşın dediği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı