Logitech G213 Prodigy vs Trust 890 Cada

hu0n

Centipat
Arkadaşlar mekanik klavye olsun, RGB olsun gibi düşüncelerim yok. Sadece FPS oyunları oynuyorum ve iki klavye arasında kaldım. Bütçem 400 TL. Logitech G213 Prodigy membran ama 2 ms tepki süresine sahip, Trust mekanik ama 5 ms süreye sahip. Sizce Logitech daha mantıklı değil mi? İki klavyeyi de test ettim, basış hissi olarak benziyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta aldım ve ms testi yaptım evdeki bloody klavyem daha hızlı basıyor. Gidip trust alıcam memnun kalmadım
MS konusunda yazılana göre en hızlı klavyeler Bloody'de. Trustta farklı olmayacaktır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar mekanik klavye olsun, RGB olsun gibi düşüncelerim yok. Sadece FPS oyunları oynuyorum ve iki klavye arasında kaldım. Bütçem 400 TL. Logitech G213 Prodigy membran ama 2 ms tepki süresine sahip, Trust mekanik ama 5 ms süreye sahip. Sizce Logitech daha mantıklı değil mi? İki klavyeyi de test ettim, basış hissi olarak benziyorlar.

Logitech derim.
ben lingbao alıcam işte kesin bence o daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı