Trust 21808 GXT 890 vs Logitech G213

linksiz

Hectopat
Trust 21808 GXT 890 259 TL ve mouse alsam 150 TL'ye 400 TL yaklaşık tutuyor.
Logitech G213 mouse dahil 327 TL.
Aradığım özellik pek oyun oynamam arada knight veya Steam'da birkaç oyun. Bileklik desteği çok hoşuma gitti G213 ün. Mouse ihtiyacımıda gideriyor. Enter tuşu büyük olan bulamadım maalesef uzun ömürlü olmasını istiyorum. Sizce hangisi alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömrü uzun gitsin diyorsan bence logitech alman çok daha iyi olur ben logitech G213 kullanıcısıyım daha önce 5 sene razer blackwidow ultimade kullandım , mekanik klavye sesi hoşuma gitmiyordu akşamları kullanırken çevreme fazla ses gidiyordu green switch oldugundan dolayı suanda logitech g213 bilek desteği ile çok ergonomik , media tuşları çok iyi yerde ve tuşların basma hissi çok iyi kesinlikle g213 almanı öneririm uzun süre kullanırsın .Bu arada razerdan önce ise logitech G103 kullandım

Trust 21808 GXT 890 259 TL ve mouse alsam 150 TL'ye 400 TL yaklaşık tutuyor.
Logitech G213 mouse dahil 327 TL.
Aradığım özellik pek oyun oynamam arada knight veya Steam'da birkaç oyun. Bileklik desteği çok hoşuma gitti G213 ün. Mouse ihtiyacımıda gideriyor. Enter tuşu büyük olan bulamadım maalesef uzun ömürlü olmasını istiyorum. Sizce hangisi alınır?
trust gxt 890 cada mekanik ve rgb markası trust diye tedirgin olmana gerek yok mebrana göre daha uzun kullanırsın ama size gamepower saberde öneririm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı