Logitech G213 Silikon kayıyor

Elohim

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba. 1.5 senedir Logitech G213 Prodigy klavye kullanıyorum ancak klavyede şöyle bir sorun gelişti son 4-5 aydır. Tuşların altındaki silikonlar kayıyor ve bu da tuşların zor basmasına ya da bastığınızda aynı karakteri 2 kere yazmaya sebep oluyor. Her seferinde söz konusu tuşu söküp altındaki silikonu düzeltip tuşu geri takıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Görsel ve işitsel olarak klavyeden çok memnunum ama bu sorundan gerçekten sıkıldım.

Hocam sorunun tam olarak fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Kasanın içini açıp membrane zarın sabit olup olmadığına bakabilir misiniz veya yerine tam oturup oturmadığına? Garantiye vermeniz en mantıklısı. Uğraştığınıza değmeyecek logitechin servisi çok kalitelidir ve anında değişim yaparlar. Zaten klavyenin kronik sorunlu olduğu biliniyor ve ne derseniz sizin hatanız değilse değişim olacaktır.

Kasayı açtım, membran sağlam ve yerinde. Tam oturuyor vida deliklerine. Geri kapattım, şu an sorun yeniden oluşmadı. Genellikle 1-2 gün kullanımda oluyor. Bekleyip göreceğim, haberdar ederim. :)

Geri
Yukarı