Logitech G213 vs. HyperX Alloy Core RGB

Kesinlikle alana niye aldın demem hatta hayranımdır klavyeye:) Ama işte hani içine sinmiyor diyorlar ya o parayı vermek öyle bir şey:) Ama inşallah en kısa zamanda senin olması dileğiyle diyeyim:) LoL oynamamak şartıyla ama:)
Teşekkür ederim hocam, bu arada V2 alın geçin bence.
Hocam bırakılmıyor ki bırakayım, bir bırakabilsem şu lolü hayatım değişecek gerçekten. Ama ne lanet bir şeyse insan oynamayınca huzursuz hissediyor kendini. Siz de bırakmıştınız galiba. Bir yol gösterin hocam gerçekten. 🤣

Söz konusu K70 ve K95 olunca insanın o parayı veresi geliyor gerçekten. Birçok farklı klavye denedim ama K70 ve K95'in verdiği premium hissiyatı başka hiçbir klavyeden alamadım. Alma imkanım olsa almam ama, aşırı büyük ve çok yer kaplıyor.

Evet, K70 ve K95'in yeri ayrı. :)

Klavyeye 1000 de verilir, 200 de gayet iş görür.

Kimse verilir ya da verilmez demedi zaten. Sadece fiyatların bir sene içinde kur ve diğer etmenler yüzünden bu kadar artması, benim için ekipmanları alınamaz hale getiriyor.

Teşekkür ederim hocam, bu arada V2 alın geçin bence.
Hocam bırakılmıyor ki bırakayım, bir bırakabilsem şu lolü hayatım değişecek gerçekten. Ama ne lanet bir şeyse insan oynamayınca huzursuz hissediyor kendini. Siz de bırakmıştınız galiba. Bir yol gösterin hocam gerçekten. 🤣
Bela bela. En son ya adamı evinde bulacaktım ya da oyunu bırakacaktım öyle oldu valla:) Ben bıraktım valla sinir stres azaldı. İlk zamanlarında böyle değildi sonra oldu zaten:) En kısa zamanda oyunu siliyorsun, hemen 7 hamamda 7 tas su döküp gusülleniyorsun ardından da evde şükür namazı kılıyorsun:) Ağrı kesici abim dediydi dersin sonra🤣

Evet, K70 ve K95'in yeri ayrı. :)

Kimse verilir ya da verilmez demedi zaten. Sadece fiyatların bir sene içinde kur ve diğer etmenler yüzünden bu kadar artması, benim için ekipmanları alınamaz hale getiriyor.
Orası öyle hocam şu an ben de çok vermek istemediğim için gidip eşek mekanik klavye aldım. Memnun muyum şaşırtıcı derece de fiyatına göre evet. Ama yani bu bütçeler de ikinci el ya da fasona bakmak lazım.

Siz bütçenizi belirtin.
Aslında bütçem “mantıklı olan” yani:) Bir ekipmana öyle 1000₺ vermek istemiyorum ama Everest alıp akşama klavyeye aduket atmak da istemiyorum:)

Aslında bütçem “mantıklı olan” yani:) Bir ekipmana öyle 1000₺ vermek istemiyorum ama Everest alıp akşama klavyeye aduket atmak da istemiyorum:)
600, 700 TL Cherry MX sıfır bir klavye alabilirsiniz, yurt dışına el açtığın zaman Optical Switch'e sahip modeller, kailh modeller, Cherry modeller, %60 olanlar bu bütçe de kendini gösteriyor. TR'de 300-600 arası Redragon, AOC, XPG Summoner modeli, ikinci el Razer, gibi çeşitli modeller var. Blue olması lazım ama atayım bir tane kaliteli marka. Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Yurt dışında F/P K552 modeli peynir ekmek niyetine satılmış.

600, 700 TL Cherry MX sıfır bir klavye alabilirsiniz, yurt dışına el açtığın zaman Optical Switch'e sahip modeller, kailh modeller, Cherry modeller, %60 olanlar bu bütçe de kendini gösteriyor. TR'de 300-600 arası Redragon, AOC, XPG Summoner modeli, ikinci el Razer, gibi çeşitli modeller var. Blue olması lazım ama atayım bir tane kaliteli marka. Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Yurt dışında F/P K552 modeli peynir ekmek niyetine satılmış.
Redragon ve Cougar klavye modelleri ile ilgili bilgim yok açıkçası araştırabilirim onları da.
Son değerlendirmede Cynosa V2 derli toplu güzel bir klavye gibi duruyor. Zaten temiz kullanan birisiyseniz bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. :)
Cynosa V2 mantıklı geldi evet. Kaç bölme aydınlatmalı acaba? Bir de ikinci el bulabilirsem belki şu Ornata Chroma’ya da bakabilirim.

Redragon ve Cougar klavye modelleri ile ilgili bilgim yok açıkçası araştırabilirim onları da.
Redragon ucuz bütçe için ilaç hatta 250 TL Outemu Blue olan bir klavyesi dahi var Avenger modeli. Cougar biraz daha pahalı ikisi de kaliteli. 500 TL Brahma K586 Pro en mantıklısı aslında hem TR'de hem de Optical Outemu Switch kullanıyor. Diğer Switch modellerine göre iki kat dayanıklı tabi Razer Opto, Kailh Optical, bunlara dahil değil. Ayrıca sesli mi sessiz mi hangi oyunlar olacak yazılım gerekiyor mu? K68, K70 modellerini bırakın onlar eski.

Bela bela. En son ya adamı evinde bulacaktım ya da oyunu bırakacaktım öyle oldu valla:) Ben bıraktım valla sinir stres azaldı. İlk zamanlarında böyle değildi sonra oldu zaten:) En kısa zamanda oyunu siliyorsun, hemen 7 hamamda 7 tas su döküp gusülleniyorsun ardından da evde şükür namazı kılıyorsun:) Ağrı kesici abim dediydi dersin sonra🤣
Hocam 15,5 yıllık hayatımda aldığım en iyi 3 öğüdün arasına girer. Gerçekten sizin etkiniz büyük hocam, sildim oyunu. İnşallah bir daha yüklemem. Hayatımın değişeceğine eminim, çok oynamazdım rahmetliyi ama oynadım mı da sinir krizine girip mause kırmışlığım vardır. 🤣 😁

Geri
Yukarı