Logitech G213 vs. Razer Cynosa V2

Bütçe
300-400
Membran bir klavyeye 400 TL vermek mantıklı değil.
Ayrıca G213 alınmaz sorunlu.

Sorunlu derken neresi sorunlu bilgi alabilir miyim?

Sorunlu derken neresi sorunlu bilgi alabilir miyim?

Tuş basmam sorunun çıkabiliyor fiyatını hak etmeyen bir ürün.

İyi bir membran klavye almak istersen bunu tavsiye ederim Corsair K55 Mekanik Hisli Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA
Fakat bence membran klavye o kadar para vermene gerek yok daha düşük bütçede bunu tavsiye ederim.

Önerim ikisi de değildir stok bekleyip CM CK350 ya da Redragon Kumara K552-2 alman. Ya da bütçe belirtirsen mekanik klavye önerebilirim.

İyi bir membran klavye almak istersen bunu tavsiye ederim Corsair K55 Mekanik Hisli Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA
Fakat bence membran klavye o kadar para vermene gerek yok daha düşük bütçede bunu tavsiye ederim.

Önerim ikisi de değildir stok bekleyip CM CK350 ya da Redragon Kumara K552-2 alman. Ya da bütçe belirtirsen mekanik klavye önerebilirim.
yani aslında bana kalırsa 300 400 liraya alınıcak bi mekanin klavye ne kadar kaliteli olabilr diye düşünüyorum ve bu yüzden membran alma eğilimindeyim ve razerin yazılımı biraz daha iyi olduğu için cynosa v2 düşünüyodum k55 in hangi özellikleri acaba daha iyi ona göre fikrimi değiştirebilrim

yani aslında bana kalırsa 300 400 liraya alınıcak bi mekanin klavye ne kadar kaliteli olabilr diye düşünüyorum ve bu yüzden membran alma eğilimindeyim ve razerin yazılımı biraz daha iyi olduğu için cynosa v2 düşünüyodum k55 in hangi özellikleri acaba daha iyi ona göre fikrimi değiştirebilrim
konuyu hortlatıyorum fakat bu gün cynosa v2 siparişi verdiğim için bu konuya bakıyordum. Corsair k55'in aydınlatması bölge mantığına dayanıyor yani tuşlara ayrı ayrı ışık veremiyorsun ayrıca razer ışık konusunda kendini ispatlamış bir marka, sabahta baksanız ışıklar canlılığını koruyor. G213 almayı ben de düşünüyordum fakat g213 ün bildiğimiz ofis klavyelerinden pek bir farkı yok o fiyatıda hak etmiyor bu yüzden bence en iyi seçim cynosa v2 olacaktır.

Konuyu hortlatıyorum fakat bugün Cynosa V2 siparişi verdiğim için bu konuya bakıyordum. Corsair K55'in aydınlatması bölge mantığına dayanıyor yani tuşlara ayrı ayrı ışık veremiyorsun ayrıca Razer ışık konusunda kendini ispatlamış bir marka, sabahta baksanız ışıklar canlılığını koruyor. G213 almayı ben de düşünüyordum fakat G213'ün bildiğimiz ofis klavyelerinden pek bir farkı yok o fiyatı da hak etmiyor bu yüzden bence en iyi seçim Cynosa V2 olacaktır.

Hocam merhaba Razer Cynosa'yı uzun süredir kullandığınızı varsayıyorum ve bir sorunu vs. var mı sormak istiyorum 1 haftadır kavye araştırıyorum gına geldi artık :D

Hocam merhaba Razer Cynosa'yı uzun süredir kullandığınızı varsayıyorum ve bir sorunu vs. var mı sormak istiyorum 1 haftadır kavye araştırıyorum gına geldi artık :D
Membran olarak alabileceğiniz en güzel klavyelerden biridir diyebilirim. Hala kullanmaktayım bir sıkıntısı yok. Razer Synapse uygulaması güncelleme gelince bazen ışık modunu vs. değiştiriyor, garipleşiyor. Ama bunuda problem saymayabiliriz. Genel olarak memnunum.

Membran olarak alabileceğiniz en güzel klavyelerden biridir diyebilirim. Hala kullanmaktayım bir sıkıntısı yok. Razer Synapse uygulaması güncelleme gelince bazen ışık modunu vs. değiştiriyor, garipleşiyor. Ama bunu da problem saymayabiliriz. Genel olarak memnunum.

Bu fiyata membran almak yerine royal kludge RK84 almayı düşünüyorum hocam bilginiz var mıdır nasıl.

Geri
Yukarı