Razer Cynosa V2 vs Lite vs Logitech G213

Bütçe
1000

Neku.71

Femtopat
Merhaba. Farem G102 Lightsync ve Logitech seti için G213 düşünüyordum ancak kronik sorunlu olduğunu duydum ve de bütçeme uygun yukarıdaki klavyeleri bulabildim, sizce hangisini almalıyım veya başka öneriniz var mı? (maksimum çıkabileceğim bütçe bin TL)

Mekanik klavye alabilirsin bu kadar bütçen varsa.

İllaki membran olsun diyorsan Cynosa V2 tuşları soyulduğu için ben önermiyorum. Dahili hafızası da yok. Program indirmeden renkleri değiştiremiyorsun. Yani programı sürekli açık tutman gerekiyor yaptığın renk ayarının çalışması için. Kısacası bence parasını hak etmiyor.

Merhaba. Farem G102 Lightsync ve Logitech seti için G213 düşünüyordum ancak kronik sorunlu olduğunu duydum ve de bütçeme uygun yukarıdaki klavyeleri bulabildim, sizce hangisini almalıyım veya başka öneriniz var mı? (maksimum çıkabileceğim bütçe bin TL)

G213 kronik sorunlu evet. İkisi de alınmaz bana göre.

Membran olması şart mı?

G213 kronik sorunlu evet. İkisi de alınmaz bana göre.

Mekanik klavye alabilirsin bu kadar bütçen varsa.

İllaki membran olsun diyorsan Cynosa V2 tuşları soyulduğu için ben önermiyorum. Dahili hafızası da yok. Program indirmeden renkleri değiştiremiyorsun. Yani programı sürekli açık tutman gerekiyor yaptığın renk ayarının çalışması için. Kısacası bence parasını hak etmiyor.

Mekanikte olur tabii ki ancak bu bütçeyle şu anda mekanik klavye bulamazsın diyorlardı ben de piyasaya bakmadım açıkçası öneriniz varsa bakabilirim tabii ki ancak bütçem 1K ve üstüne çıkabileceğimi sanmıyorum.

Mekanikte olur tabii ki ancak bu bütçeyle şu anda mekanik klavye bulamazsın diyorlardı ben de piyasaya bakmadım açıkçası öneriniz varsa bakabilirim tabii ki ancak bütçem 1K ve üstüne çıkabileceğimi sanmıyorum.
Şunlara bakabilirsiniz:

Şunlara bakabilirsiniz:

Teşekkürler hocam bunların dışında öneriniz var mıdır?
Ve de bunların arasında aklıma en çok yatan Cooler Master'ınki oldu açıkçası.

Teşekkürler hocam bunların dışında öneriniz var mıdır?
Ve de bunların arasında aklıma en çok yatan Cooler Master'ınki oldu açıkçası.
Hocam bütçe biraz daha artarsa MKW100, XPG Summoner vs. var ama arttıramadığınızı belirttiğiniz için pek alternatif sunamıyorum maalesef.

Hocam bütçe biraz daha artarsa mkw100, XPG Summoner vs. var ama arttıramadığınızı belirttiğiniz için pek alternatif sunamıyorum maalesef.

Tamamdır teşekkür ederim.

Hocam bütçe biraz daha artarsa mkw100, XPG Summoner vs. var ama arttıramadığınızı belirttiğiniz için pek alternatif sunamıyorum maalesef.

Hocam hortlatmış olacağım ama bugün CK352 geldi ve gerçekten çok memnunum ışıklandırma ve hissiyat konusunda teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı