Logitech G213 yerine alınabilecek klavye önerisi

Peki şimdi ben sizin dediğiniz klavye ye baktım videolarına baktım hiç bir türk almamış ondan dolayı içimde yinede bir şeylik var sizce başka ne alınabilir mekanik bunu satıp alabileceğim Türkçe q ve RGB olan olmadı bu sizin dediğiniz klavyeyi alıcağım
Türk'lerin inceleme yapması çok mu önemli? Teknik detayları bildikten sonra incelemeye vesaire gerek yok zaten. Bu fiyata dediklerimden iyisi yok. Gateron, Cherry MX gibi switch'leri yurtdışına bakmazsanız 1500TL altına bulamazsınız.

Gameboosyer G918 nasıl hocam peki.
Fiyatını hak etmiyor. RGB'den ibaret sadece. Switch'leri sadece renkten ibaret sanan Youtuber'lar tarafından övülüyor gibi gözüküyor. Bir de üstüne Gamebooster'dan sponsorluk aldılarsa yazıklar olsun. Rampage, Performax, Gamepower (Calypso istisna) gibi markalara bakmayın. Klavyeyi bırakın düzgün ürünleri 2 elin parmağını geçmez zaten.

Peki ben sizin dediğiniz durgod K310 alsam ona Türkçe karakterli herhangi bir yerden herhangi tuş takımı alsam olur mu? Kendi tuş takımıni bulamadım ona benzeyen.

Bana örnek olarak bir link atarsanız çok iyi olur klavyeyi alınca buraya yazar konuyu kapatırız.
Türkiye'de pek yok. Yurtdışındakiler de bayağı fahiş fiyata satılıyor. Zaten klavyenin aydınlatması yok. Neden bir tuş takımı almayı düşünüyorsunuz ki?

T

Türkiye'de pek yok. Yurtdışındakiler de bayağı fahiş fiyata satılıyor. Zaten klavyenin aydınlatması yok. Neden bir tuş takımı almayı düşünüyorsunuz ki?

Şu bazı Türkçe karakterler yokya ondan dolayı demiştim ama fiyat pahalı ise gerek yok zaten bakmadan yazıyorum.

Evet klavyemi sattım ve şu an idarelik bir klavye var ve Corsair K70 Lux alacağım acaba güzel mi? @Kiznaiver

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı