Logitech G213 yerine alınabilecek klavye önerisi

Abi güzelde bu de düzen.
DE layout olsa da o tuşlara basınca Türkçe harfleri yazacaksınız yine. Bilgisayarda Türkçe Q seçili olması yeterli. Bu sadece baskı. Eğer alışamam diye korkuyorsanız maksimum 3 gün sürer. Olmadı tuş kapaklarını çıkarıp değişirsiniz.

Anladım klavyem satılsın ya Redragon alacağım ya sizin dediğiniz gibi olacak klavye ve mouse çok mu yazdım G203 mouse ve klavye 700 TL.

Peki bilmediğim için soruyorum bu klavye RGB yok değil mi?

Anladım klavyem satılsın ya Redragon alacağım ya sizin dediğiniz gibi olacak klavye ve mouse çok mu yazdım G203 mouse ve klavye 700 TL.

Peki bilmediğim için soruyorum bu klavye RGB yok değil mi?
Yok hatta aydınlatma yok. Baskıları çok iyi sadece. Monitör ışığını bile çok iyi alıyorlar. Bu sayede daha görünebilir oluyor. RGB hastasıysanız size gelmez. Ayrıca almadıysanız G203 almayın.

Yok hatta aydınlatma yok. Baskıları çok iyi sadece. Monitör ışığını bile çok iyi alıyorlar. Bu sayede daha görünebilir oluyor. RGB hastasıysanız size gelmez. Ayrıca almadıysanız G203 almayın.

Yok ben almadım bende vardı zaten vardı onu satıyorum RGB hastasıda değilim.

neden g203 almıyim

Son düzenleme:
Peki hocam klavyem hakkında yorum yapar misiniz sizce satıp almalı mıyım ne dersiniz?

sizce 700 tl azmı

Mouse yerine de Rival 3 almayı düşünüyorum peki sizce nasıldır.

@

@Kiznaiver

Son düzenleme:
Peki hocam klavyem hakkında yorum yapar misiniz sizce satıp almalı mıyım ne dersiniz?

sizce 700 tl azmı

Mouse yerine de Rival 3 almayı düşünüyorum peki sizce nasıldır.

@

@Kiznaiver

700TL'ye satacaksanız gayet iyi fiyat. Klavyeden de bir an önce kurtulmanızı öneririm. Kronik algılamama sorunu var onda. Mouse olarak Rival 3 alınmaz. Sırf bilinen markalar diye çok satıyorlar da teknik detaya inersek çoğu hak ettiği fiyatın üstünde. Rival 3 de sorun çıkartabilecek ve fiyatını hak etmeyen bir mouse. Mouse için ne kadar bütçe belirlediniz?

Peki şimdi ben sizin dediğiniz klavye ye baktım videolarına baktım hiç bir türk almamış ondan dolayı içimde yinede bir şeylik var sizce başka ne alınabilir mekanik bunu satıp alabileceğim Türkçe q ve RGB olan olmadı bu sizin dediğiniz klavyeyi alıcağım
Varsa satmayın kalsın hocam. İleride daha yüksek seviye bir ürüne geçersiniz.

Gameboosyer G918 nasıl hocam peki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı