Logitech G230 İncelemesi

Ürünü MediaMarkt' dan 170 TL' ye biraz pahalıya aldım. Hemen bir inceleme yapayım dedim. İlk incelemem olduğu için kusurlarımı güzel bir dille belirtirseniz sevinirim.
Ses kalitesi bakımından tatmin edici zaten esas amacı oyun olduğu için bu fiyata gayet yeterli bence. Rahatlık konusuna gelecek olursak alışkın olmadığımdan mı bilmem yada ilk kullanmamdan da olabilir biraz rahatsız edici özellikle kulaklarımın alt kısımlarını biraz baskı uyguluyor. Ses yalıtımı konusunda yeterli. Kabloya gelecek olursak kontrolcüsü çok hoşuma gitti kullanışlı ve kibar kablosu örülmüş ipten kaplanmış sağlamlık hissi veriyor. Jakların kabloyla temas noktası esnek bir plastikle uzatılmış bu sayede burada oluşabilecek kırılmaların bir nebzede olsa önüne geçilmiş.
yeni1 (1452 x 1944).jpg

yeni2 (1452 x 1944).jpg
yeni3 (1452 x 1944).jpg
yeni4 (448 x 600).jpg
yeni5 (1452 x 1944).jpg
yeni6 (1452 x 1944).jpg
yeni7 (1452 x 1944).jpg
yeni8 (1944 x 1452).jpg
yeni9 (1452 x 1944).jpg
yeni10 (1452 x 1944).jpg
yeni11 (1452 x 1944).jpg
yeni12 (1452 x 1944).jpg
yeni13 (1311 x 1164).jpg
yeni14 (843 x 873).jpg
yeni15 (1035 x 1200).jpg
yeni16 (1347 x 1209).jpg
yeni17 (1452 x 1452).jpg
yeni18 (1452 x 1452).jpg
yeni19 (1452 x 1452).jpg
yeni20 (1452 x 1452).jpg
yeni21 (1452 x 1452).jpg

Almayın, aldırtmayın. Logitech model kulaklık almayın. G35 var bende. Ses kalitesi kötü, basslar yok, biraz arttırsam cızırtı başlıyor. Note 2 kulaklığı bile sesleri daha canlı, basslı ve kaliteli veriyor.

İnceleme için teşekkürler, eline sağlık bu arada.

Ürünü alalı yaklaşık 2 ay oldu ve deneyimlerimi paylaşmak istedim, incelememde söylediğim baskıyı şuan o kadar hissetmiyorum alıştım diyebilirim. Bende yaklaşık 3-4 saat herhangi bir ağrı yapmıyor ancak 3,5 saatten sonra hissedilebilir derecede ağrı ve sıcaklık yapıyor. Bazıları çatlama oluyor demiş ancak şu an bende herhangi bir fiziksel hasarı yok.

Ürünü alalı yaklaşık 2 ay oldu ve deneyimlerimi paylaşmak istedim, incelememde söylediğim baskıyı şuan o kadar hissetmiyorum alıştım diyebilirim. Bende yaklaşık 3-4 saat herhangi bir ağrı yapmıyor ancak 3,5 saatten sonra hissedilebilir derecede ağrı ve sıcaklık yapıyor. Bazıları çatlama oluyor demiş ancak şu an bende herhangi bir fiziksel hasarı yok.
Başına baskı yaptığı için ağrıyorsa ilk dönemde bende de olmuştu, sonra uzatma ayarını değiştire değiştire istediğim ayara getirdim ve ağrı kayboldu.

Almayın, aldırtmayın. Logitech model kulaklık almayın. G35 var bende. Ses kalitesi kötü, basslar yok, biraz arttırsam cızırtı başlıyor. Note 2 kulaklığı bile sesleri daha canlı, basslı ve kaliteli veriyor.

İnceleme için teşekkürler, eline sağlık bu arada.

Biraz acımasız bir yorum olmuş bence :) Yani G230 ve G430 modellerini deneme fırsatı bulmuş biri olarak memnun kaldım diyebilirim. onlarca model deneme fırsatım olmadı, ama kıyaslamalarımın arasında fiyatını hakedebilecek bir ürün. Ha şunu da söyleyeyim. Bence logitech kusursuz bir ürün yapmıyor, hep bazı şeylere önem veriyor ve önem verdiği şeyleri de gayet başarılı yapıyor. G230 ve G430 da ben rahatlığından, hafifliğinden ve ses "kalitesi"nden çok memnun kalmıştım. Tabi ki kıyaslamam oyun için. Oyun içi sesler, sesin nereden geldiği, seslerin berraklığı. Bunun yanında ses yüksekliği az bence mesela. Alacak insanların kulaklıktan beklentilerini göz önünde bulundurması gerekiyor sadece. :)

Ben bu kulaklığın bir üst modeli olan G430'u 2 gün önce aldim. Amazon sitesinden verdiğim sipariş 2 hafta sonra elime geçmiş oldu. Fiyatı 39 dolardı ama kargoyla birlikte 57-58 dolara almış oldum. Kulaklık çok güzel, herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Ayrıca ses kalitesi ile bas uyumu gerçekten iyi. Hem kulaklığı hem de amazon sitesini herkese öneriyorum.

G serisi kulaklıklar konforlu oyun oynamak için tasarlanmış. Müzik dinlerseniz hüsrana uğrayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı