Razer Blackwidow Ultimate 2016 + Logitech G502 + Logitech G230 incelemesi

Yaklaşık 6 hafta önce kullandığım ekipmanlarımı değiştirdim. Öncelikle incelemeye klavye ile başlamak istiyorum. Razer Blackwidow Ultimate 2016: + ları saymakla bitmez bir kere bu sesi duymanız kesinlikle gerekiyor. Yazı yazdıkça yazasınız geliyor. Gereksiz multimedya tuşları yok. - leri : 480 TL para verdiğiniz bi klavyede çok renkli aydınlatma istiyorsunuz, ama yeşil aydınlatmada gerçekten yakışıyor. Dediğim gibi klavye biraz zevk işi, paranız varsa alabilirsiniz o kadar bir şey katmıyor. Yoksa 480 TL para vermenize gerek yok.

G502 mouse : Gerçekten bu mousemdende baya memnunum. Dpi aralığı çok geniş. Üstünde 11 adet basılabilir tuş var. Program desteği olarak Logitech çok güzel bir program sunmuş. Mouseyi görünce zaten premium bir ürün olduğunu anlıyorsunuz, şekli , konforu. Şuana kadarki tek kötü yani çok uzun süre oyun oynayınca birazcık elim terledi. Mouse pad olarak Razer Goliathus medium control kullanıyorum. Güzel bir ikili.

Son olarak kulaklık : Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım, 8-10 saatlik kullanımlarda biraz kulağımı ağrıtıyor. 1-2 gün kullandıktan sonra alışıyorsunuz kulaklığa da. Genel olarak söylebileğim şey. Mouse ve mouse pad önemli, oynadığıdınız türlere göre kulaklıkta önemli tabiiki. Klavye paranız varsa alabilirsiniz size kattığı şey az. Ama paranız varsa kaçırmayın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı