Logitech G230 rezaleti

• Konuyu başlatan m33
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 7B

m33

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığı alalı fazla olmadı Media Marktan aldım. Sağ ve sol kulak yerlerini tutan kısmı çatladı durduk yere. 155 TL verdim 20 TL ye aldığım kulaklık 1 yıl kullanmıştım. Şimdi ben bunu geri götürsem servise mi yollarlar yoksa değişim mi yaparlar. Para iadesi alabilir miyim ? Snopyi kimse önermez ama 8 yıldır 2+1 ses sistemini ve oyun direksiyon seti daha tık demedi. Daha da Logitech almam.

Media markta da hiç güvenmiyorum ya. Vatan pc de yoktu mecbur ordam aldım. 4 ay olmuş alalı birde kullanıcı hatası derlerse orda kırarım hepten kibar kibar kullandık çatladı gitti.

Media Martk zaten TTNET gibi büyük bir pişmanlık ya. Ben oradan telefon aldım 3 kere aynı sorundan garantiye gitti ama hâlâ para falan alamadım adamlardan. Uğraştırıp duruyorlar..

Bende de var en az 1-1.5 yıldır kullanıyorum eksi yönleri kablo uzunluğu ve mikrofon kalitesi. Verdiği ses ve tasarımı ne kadar sağlam olsa da headsetler genellikle mikrofon için alınır ve mikrofonu yetersiz. Kulaklık konusunda Razer'dan şaşmamak gerek.

Bende de var en az 1-1.5 yıldır kullanıyorum eksi yönleri kablo uzunluğu ve mikrofon kalitesi. Verdiği ses ve tasarımı ne kadar sağlam olsa da headsetler genellikle mikrofon için alınır ve mikrofonu yetersiz. Kulaklık konusunda Razer'dan şaşmamak gerek.
Zaten tasarımı hoşuma gitti birde Logitechi çok övdüler. Neyse pazar günü götürürüm artık.

Güzel bir kulaklık için 200 liradan aşağı vermemek lazım. Alt segment kulaklıklarda gerçekten de çok sıkıntılı.

Biraz sonra resim paylaşıcam.

nA1EX5.jpg
rgPEW1.jpg

Teknik bir arıza olmadığı sürece bu tür kırık çıkık çatlaklara kullanıcı hatası diyceklerdir götürsende bir işe yarıycagını dusınmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı