Logitech G230 rezaleti

• Konuyu başlatan m33
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 7B
Bu şekilde kırmak için dıştan içeri doğru bükmek gerekir. Artık şanşımı deniyeceğim olmadı daha Logitech almam. Soğudum bir kere.

Burada marka ile alakalı bir durum göremedim ben. Tamamen senlik bir şey bu. Razer alsan da aynı şey olacaktır.
Benlik hiçbir şey yok dostum her şeyimi kibar bir şekilde dikkatli kullanırım. Ürünü düşürmedim vurmadım çarpmadım. Ayrıca kabarma ve çatlama ile ilgili başka haberlerde var. Sadece 20 TL gibi küçük mevlağlara aldığım şeyleri hunharca kullanırım önemsemem. Onlarda en az 1 yıl gidiyor. :)

Zaten kendimden şüphe etsem düşürsem filan konu bile açmam. Servisede yollamam.

Ben de kullandım bu kulaklıktan ama hiçbir yerinde çizik dahi oluşmadı. Çatlama olayı bir anda da olabilir zamanla yavaş yavaş da. Eğer ilk aldığında çatlak olsa zaten çok titiz olduğun için fark etmiş olurdun. Demek ki senin hatan var kullanım konusunda.

Benlik hiçbir şey yok dostum her şeyimi kibar bir şekilde dikkatli kullanırım. Ürünü düşürmedim vurmadım çarpmadım. Ayrıca kabarma ve çatlama ile ilgili başka haberlerde var. Sadece 20 TL gibi küçük mevlağlara aldığım şeyleri hunharca kullanırım önemsemem. Onlarda en az 1 yıl gidiyor. :)
Senlik bir durum değil zaten. Logitech gayet güvenilirdir. Ben de G230 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. 1,5 senedir kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Büyük ihtimal aldığın yerden kaynaklı bir sorundur. :)

Merhaba.
Yaklaşık 5 aydır G230 kullanan biriyim. En az 50 kere düşmüştür yere. Herhangi bir kırılma gerçekleşmedi bende. Çok hafif üstünde boyası çıktı. Sizin üründe bir hata olduğu belli. Büyük ihtimal kargocu arkadaşlar atmışlardır, üstüne eşya koymuşlardır. Veya MediaMarkt çalışanları. Logitech'de sorun arama.

Ben de kullandım bu kulaklıktan ama hiçbir yerinde çizik dahi oluşmadı. Çatlama olayı bir anda da olabilir zamanla yavaş yavaş da. Eğer ilk aldığında çatlak olsa zaten çok titiz olduğun için fark etmiş olurdun. Demek ki senin hatan var kullanım konusunda.
Dikkatli kullandığım için bende de çizik dahi yok ama anlam veremediğim çatlak var. Şuan yine baktım resimlerde de göründüğü gibi dış kısımdan çatlamış. Yani bunu içe doğru büksem ancak bu kadar olabilirdi. Neyse servis değerlendirir artık durumu. Konforundan filan bende memnunum. Yine de plastiği dandik geldi fiyatına göre biraz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

Logitech gibi bir markaya dahi sallamadan akliselim cevap yazalim. Bu tur hatali uretim her markada mevcuttur. Logitech urun yapmaz kalite yapar ama kirilma sekli dedigim gibi her markada olabilecek bir olay. Gidip aldigin yerle konus ve anlat. Aptal bir satici degilse alir. Cunku logitech kesinlikle alir yenisini verir ancak bu turkiyedeki araci sahtekarlar onuda kilifina uydurup bu markalarin anasini aglatiyor. Dedigim gibi git ve konus almak zorundalar...

Degisirler arkadasim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı