Logitech G231 alınır mı?

Çikolatadam

Hectopat
Arkadaşlar ben Monster Abra A5 V13.3.3 notebook alacağım ve oyuncu kulaklığı almayı planlıyorum bütcem 350 zorlarsam 400.
Fakat ben kulaklıktan anlamam ben şu kulaklığı beğendim nasıldır güzel midir sizce?
Arkadaşım eski kulaklık parasını hak etmiyor diyor dizaynı benim çok hoşuma gitti.
Ama içini bilmiyorum sizce alınırım.
IMG_1195.JPG

Not: Vatan, Mediamark ve Teknosa'dan alabilirim sadece mağazadan alacağım için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz. Ben deneme fırsatı buldum aşırı rahatsız bir kulaklık. Elime aldığımda ucuz Çin malı gibiydi plastiği. Sanki az açsam kırılacak gibi. Bana ergonomik gelmedi.

Bu kulaklık logitechin en kötü ürünleri arasında ilk 3ü zorlar gibi geliyor eğer internet alışverişi yapabilecek durumunuz olursa ki çok basit elinizdeki nakit parayı bir banka kartına atıp o şekilde bile alışveriş yapabilirsiniz mağazadan almanın tek farkı ürün 1 2 gün gecikme ile evinize gelmesi. Garanti sorunları v.s olduğu zaman garanti belgesi ve faturası ile üretici firma ile irtibata geçmeniz yetiyor çoğu insan bundan çekiniyor.
Corsair HS60 7.1 Ses Kartlı Gaming Beyaz Kulaklık (CA-9011174-EU) | Corsair | Yılbaşı Kampanyası Corsair HS60 7.1 Ses Kartlı Gaming Kulaklık Beyaz Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da 400 TL bandında bu kulaklık iyi bir seçenek olabilir ve belki de en iyi seçenektir.

Arkadaşlar ben Monster Abra A5 V13.3.3 notebook alacağım ve oyuncu kulaklığı almayı planlıyorum bütcem 350 zorlarsam 400.
Fakat ben kulaklıktan anlamam ben şu kulaklığı beğendim nasıldır güzel midir sizce?
Arkadaşım eski kulaklık parasını hak etmiyor diyor dizaynı benim çok hoşuma gitti.
Ama içini bilmiyorum sizce alınırım. Eki Görüntüle 355313
Not: Vatan, Mediamark ve Teknosa'dan alabilirim sadece mağazadan alacağım için.
Eğer istanbulda oturuyor iseniz itopya mağzasına gidip cloud stingerı almanızı tavsiye ederim.(itopyanın istanbulda mağzası var.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı