Logitech G231 Alınır mı?

Logitech G231 Alınır mı?

• Evet, alınır.

Oy: 12 48,0%
  • Hayır, alınmaz.

Oy: 13 52,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
G230 kullanıyorum. Belli bir kullanımdan sonra baş ağrısı yapıyor. Başımın üst kısmına baskı yapıyor. Bir fark olacağını sanmıyorum. Farklı markalara bakmakta fayda var.

HyperX Cloud Stinger fiyatına göre gayet iyi bir ürün, test ve inceleme videolarını izledikten sonra beğenirseniz rahatlıkla alabilirsiniz.

Öncelikle bende 2 gün önce aldım ve çok memnunum hatta bugün incelemesini yapacağım ve foruma atacağım.Kısaca bahsetmek gerekirse:Kafa bandı yastığı o kadar iyi ki 6 saat oyun sonunda kafam ağrımıyor,kulaklığı taktığımda uzun süre oynadıktan sonra kulak memesinin altında küçük bir ağrı olabilir onda bir sıkıntı olmaz bilgisayar kasaları için 2 jak girişli dönüştürücüsü var,ses sistemine gelirsek stereo kulaklık bence gayet güzel,oyun içi performansta kendimi oyunda kaybediyorum cs:go dur zula dır (lütfen kızmayın) adamın nereden geldiği gayet anlaşılıyor almanı tavsiye ederim. Logitech firmasını hiç sevmezdim ama bu kulaklık ile fevkalade bir iş yaptıklarını anlamış oldum.Almanı tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı