Logitech G240 Mouse Pad Kenarları Soyuluyor

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar Logitech G240 Mouse Pad'im var ve Mouse Pad'in bileğimi koyduğum kısım yavaş yavaş yüzülmeye yani siyah tabakası alt tabakasından ayrılmaya başlamış. Dikişsiz Mouse Pad'ler de bu sorunlar normal mi? Sizlerde de böyle bir sorun var mı?

Dikişsiz Mouse Pad'ler de bu sorunlar normal mi? Sizlerde de böyle bir sorun var mı?

Hayır, normal değil. 2 yıldır QcK+ kullanıyorum. Hala ilk günündeki gibi. Mousepad'in malzeme kalitesi dandik olduğundan kaynaklanıyor sizin durumunuz.

Dikişsiz Mouse Pad'ler de bu sorunlar normal mi? Sizlerde de böyle bir sorun var mı?
Bence normal. Ben de pek iyi bakmadan kullandım(QcK Heavy kullanıyorum) yan taraflarındaki dikişler birazcık(0.5-1 cm kadar) açılmaya başladı. Sanırım ne kadar iyi kullandığınızla ilgili. Bu arada 3.5 yıldır kullanıyorum.

O zaman bu durum normal. :D
Dediğim gibi göründüğü kadarıyla ne kadar iyi kullandığınıza bağlı ilk günkü hali gibi de olabiliyormuş. Tabi G240 ne kadar kalitelidir bilemem ama sizde benim gibi üstüne fare dışında da şeyler koyduysanız(bknz. çay altlığı olarak kullanmak) sanırım normal.

Dediğim gibi göründüğü kadarıyla ne kadar iyi kullandığınıza bağlı ilk günkü hali gibi de olabiliyormuş. Tabi G240 ne kadar kalitelidir bilemem ama sizde benim gibi üstüne fare dışında da şeyler koyduysanız(bknz. çay altlığı olarak kullanmak) sanırım normal.
Ürünlerime çok iyi bakıyorum. :D Fare dışında hiçbir şey koymuyorum. Cevabın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı