Logitech G29 alınır mı?

Hocam bilen biri yardımcı olsun az önce nasıl fiyat diye buradaki linke bastım bir şey olmuş mudur?

Bilmiyorum.

Bende ayni işlemi uyguladım.

Arkadaşlar cidden sağ olun vallahi ucuz yıttım az kalsın ödemeyi yapıyordum.

Ben kendisine güzel bir ödeme yaptım bakar bakar durur artık :D

Olmamıştır hocam, bir şey olmaz.

Yav bir de pazarlık yapıyorum kargo ücreti illa ben karşılıyım dermiş gibi konuşuyor bende dedim ne güzel bir insan fiyatta bayağı kendiliğinden yardımcı oldu.

Bilmiyorum.

Arkadaşlar cidden sağ olun vallahi ucuz yıttım az kalsın ödemeyi yapıyordum.

Yav bir de pazarlık yapıyorum kargo ücreti illa ben karşılıyım dermiş gibi konuşuyor bende dedim ne güzel bir insan fiyatta bayağı kendiliğinden yardımcı oldu.
Hahahah siz numarayı engelleyin çünkü gördükleri pek hoşuna gitmeyebilir bir de bahşiş attım ben güzel hizmeti için 😅

1670589121631.png

Merakımdan param güvende sistemini denedim. Param güvende böyle bir şey değil. Ayrıca link o ilandan başka hiçbiryere gitmiyor. Site sahte

Bu eleman böyle elini kolunu sallayarak başkalarını da mı dolandıracak şimdi? Engellemek ile kalma, rica ediyorum polisi ara ve siber suçlar bölümüne şikayet oluştur.

Hocam doğru söylüyorsun bende numarası var WhatsApp üzerinden görüştük nedense normal aramadı işletme hesabı olarak gözüküyor WhatsApp üzerinde nasıl bildireceğim bu şahısı.

Bu eleman böyle elini kolunu sallayarak başkalarını da mı dolandıracak şimdi? Engellemek ile kalma, rica ediyorum polisi ara ve siber suçlar bölümüne şikayet oluştur.
Hocama katılıyorum, böyle rahat rahat dolaşamaz hatta bana bir numarasını gönderirsen ben kendisine bir kredi notu açacağım :D

Geri
Yukarı