Logitech G29 vs Thrustmaster T150

Celal coşkun

Hectopat
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bunun hakkında bir konu daha açtım ama cevap veren olmadı bende bir daha açıyorum. Şimdi Thrustmaster, Fanatec gibi markalar hard sim yarış oyunları için üretiliyor bu yüzden benim aklımda thrustmaster'a kayıyor. Ama sizin önerinizde dinlemek isterim. Profesyonelce F1 ve assetto Corsa oynayacağım.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bunun hakkında bir konu daha açtım ama cevap veren olmadı bende bir daha açıyorum. Şimdi Thrustmaster, Fanatec gibi markalar hard sim yarış oyunları için üretiliyor bu yüzden benim aklımda Thrustmaster'a kayıyor. Ama sizin önerinizde dinlemek isterim. Profesyonelce F1 ve assetto Corsa oynayacağım.

Thrustmaster T150 olsun

Profesyonel olarak F1 oynayıp direksiyon konusu açman biraz ironik.
F1'i gerçekten profesyonel oynuyorsan;
Yalnız bu direksiyon ile Assetto Corsa da zevk alacağını sanmıyorum.

Yalnız bu direksiyon ile Assetto Corsa'da zevk alacağını sanmıyorum.

Bana da öyle geldi. Daha direksiyon setini test etmeden nasıl profesyonel oynamayı düşünüyorsun?

Knk işte para yetmiyor para olsa alırdım direk

Bana da öyle geldi. Daha direksiyon setini test etmeden nasıl profesyonel oynamayı düşünüyorsun?
Yani çok zaman ayırıcam kendimi geliştirmeye çalışıcam mesela assetto corsa oynayarak esporcu olabilirim sponsor gelir belki yada hiç başarı gösteremem kendime güvendiğim için pro oynayacağım dedim
Knk oynamıyorum oynayacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı