Logitech G29 direksiyonu nasıl özelleştirebilirim?

İnstagram’da Simupad isimli bir sayfa var. Abimiz kendi yapıyor ürünlerini. Orada bir sürü şey bulabilirsin.

Gerçekten sayfa iyi ama ben kendi başıma yapabileceğim ve mümkünse maliyeti düşükte tutabileceğim birşeyler düşünüyorum.Çünkü bir resmin altında 2 tane PCB kart için 800 TL değer biçilmiş.😭

Gerçekten sayfa iyi ama ben kendi başıma yapabileceğim ve mümkünse maliyeti düşükte tutabileceğim birşeyler düşünüyorum.Çünkü bir resmin altında 2 tane PCB kart için 800 TL değer biçilmiş.😭
El işçiliği onlar çünkü :) Kendin bir şeyler yapmak istiyorsan direksiyon setini tam olarak ne için kullanıyorsun bilmiyorum ama benim G27’im varken ben drift yapıyordum genellikle. Kendim el freni yapmak istiyordum DIY Handbrake yazınca Youtube’da videoları çıkıyor. Vites topuzu alıp onu takabilirsin. Youtube’da Amstudio diye bir kanal var o çok güzel şeyler yapıyor ordan bakabilirsin.

Doğru araştırma yapabildiğinizi sanmıyorum, internet G29 modları kaynıyor ve neredeyse hepsi de denenmiş, onaylanmış ve pek çok kullanıcının aktif olarak kullandığı yapılandırmalar. Ya eklentileri 3D yazıcıda basmanız gerekecek, ya da direkt olarak satın almanız.

Beğendiğim / önerdiğim modlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz düzgün araştırmayla daha pek çoğuna ulaşılabilir.

El işçiliği onlar çünkü :) kendin bir şeyler yapmak istiyorsan direksiyon setini tam olarak ne için kullanıyorsun bilmiyorum ama benim G27’im varken ben drift yapıyordum genellikle. Kendim el freni yapmak istiyordum dıy handbrake yazınca YouTube’da videoları çıkıyor. Vites topuzu alıp onu takabilirsin. YouTube’da amstudio diye bir kanal var o çok güzel şeyler yapıyor oradan bakabilirsin.

Her vites topuzu uyumlu mudur sizce?
Çünkü sevdiğim hoşlandığım vites topuzu var örneğin katanaya benzeyen vites topuzu çok ilgimi çekiyor.

Her vites topuzu uyumlu mudur sizce?
Çünkü sevdiğim hoşlandığım vites topuzu var örneğin katanaya benzeyen vites topuzu çok ilgimi çekiyor.
Uyumlu diye biliyorum vites topuzlarının yanında farklı boyutlarda vida yolluyorlar onlardan birisi uyumlu. Hepsinde öyle midir bilmem. Katana sıkıntı olur bence g29’un vitesi hafif. Katana ağır bir vites topuzu vites geçişleri zaten yumuşak daha da yumuşar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı