Logitech G29 gaz ekseni kendi kendine gaza basıyor

729078

Femtopat
Merhaba. Birkaç gün önce G29 direksiyon seti aldım. ETS 2 oyununa girdiğim zaman araç kendisi gaza basıyor. Pedallara veya direksiyon üzerinde ki herhangi bir tuşa basınca normale dönüyor.
Gaz ekseni ters konumda ortalaya alınca yuzde ellisi boş pedalın. Ekseni normale alınca yine kendi kendine gaz veriyor. Ters Ortala'ya alinca da yine pedalın yarısı boş. Game Hup ve Logitech Game Software yüklü.

Dosya Ekleri

• 16996336692267603358665171075642.jpg
    16996336692267603358665171075642.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
G27 ile aynı sorunu yaşiyordum. Bütün ets ayarlarıni sifirladim, direksiyon ayarlarını sıfırladım. Sonrasinda tanimlamayi Ets'nin sihirbazından yaptım kendi kendine çözüldü.

G27 ile aynı sorunu yaşiyordum. Bütün ets ayarlarıni sifirladim, direksiyon ayarlarını sıfırladım. Sonrasinda tanimlamayi Ets'nin

%5 kadar bir ölü bölge verip deneyin.
Sonuc aynı.ölü noktayı yüzde 50 lere getirdigim zaman düzeliyor

G27 ile aynı sorunu yaşiyordum. Bütün ets ayarlarıni sifirladim, direksiyon ayarlarını sıfırladım. Sonrasinda tanimlamayi Ets'nin sihirbazından yaptım kendi kendine çözüldü.
Ayrıntılı anlatırmısın kardeşim neler yapacağımi

Sonuc aynı.ölü noktayı yüzde 50 lere getirdigim zaman düzeliyor

Ayrıntılı anlatırmısın kardeşim neler yapacağımi
Ustam Ets tuş ayarlarina gir sıfırla de. Sonra G29'un driverina gir oradan da normal haline getir. Sonra Ets'de tanilama sihirbazı var ayarlardan ordan direk yap geç sonra cik gir yap.

Sorun çözüldü. ETS 2 oyuna girip seçeneklere giriyoruz sonra oynanışa giriyoruz otomatik marş tikini kaldıriyoruz. Benim sorunum bu şekilde çözüldü.

Sorun çözüldü. ETS 2 oyuna girip seçeneklere giriyoruz sonra oynanışa giriyoruz otomatik marş tikini kaldıriyoruz. Benim sorunum bu şekilde çözüldü.

Yalnız otomatik marş tikini kaldırdığınızda oyuna girince gaza basınca artık araç çalışmayacaktır. Aracı çalıştırmak için bir düğme atalamalısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı