Çözüldü Logitech G29 sarı ışık yanıp sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OGGO52

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhabalar. Bilgisayarı açtım direksiyon toplama hareketini yapmadı ardından sarı ışığın yanıp söndüğünü fark ettim. G HUB üzerinden kontrol ettiğimde pedallar çalışıyor fakat direksiyon hareketi gözükmüyor. Birkaç kez uygulamayı silip yükledim ama sonuç alamadım. Fikri olan paylaşırsa sevinirim.

Benim garantilik bir durumum olmadığı için bilemiyorum fakat üst mesajlarda bir arkadaş garanti kapsamı dışında olduğunu belirtmiş. Yetkili servis ile irtibata geçerseniz net bilgi almış olursunuz.

Adaptörü güncellenen fiyatıyla 540 liraya sipariş ettim fakat cihazda bir değişiklik olmadı. Son kez şansımı tamircide denemek istiyorum. Ordu ilinde yaşıyorum nereye götürsem tamir tadilatından anlar arkadaşlar?

Son düzenleme:
Arkadaşlar,
G27 Kullanıcısıyım.
Fakat Direksiyon bilgisayar açıldığında yapmış olduğu dönüş tur işlemini yapmıyor. (aktif hale gelmiyor yani)

* Shifter da ışığı yanıp sönüyor.
* Oyun içerisinde gerek pedal gerekse shifter aktif onlarda sorun yaşamıyorum.
* Gerekli kurulumları silip tekrar yüklememe rağmen sorun değişmedi.
* Direksiyonun üzerinde bulunan ışıklar sabit olarak yanıyor.
Problemi nasıl çözebilirim?

Bende aynı problem var. Yurtdışı ürünü adaptörü prize dönüştürücü ile takıp kullanıyordum. Ne yapmam gerekiyor yeni bi adaptör mü almalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı