Logitech G29 vs G920

Sametcann

Decapat
Daha fazla  
Logitech G29 ve G920 arasında kaldım. Sizce hangisi alınır? 10 bin TL bütçem var. Önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz olan. İkisi de mekanizma ve malzeme kalitesi olarak aynı . Farkları:

-G29 PS/PC için, G920 XBOX/PC için uygun.
-G29'da led devir kadranı var ve ekstra birkaç tuş.

Sana bu fiyatta tavsiyem T150 Rs Pro olur çünkü yarı kayışlı sistemin hem sesi daha az olacaktır hem de hissiyatı daha net. Daha çok zevk alırsın kısaca.

G920'nin alt tarafı daha boş. ETS2 tarzı çok kontrol isteyen oyunlardan başka, tamamen yarış oyunları oynamayı düşünüyorsan G920 daha iyi bir seçim. Ancak G29 ETS2 gibi farklı ek kontroller için daha kullanışlı, birde üstteki arkadaşın dediği gibi led deviri var ancak çok bir oyunla uyumu yok. Benim oynadığım oyunlar arasından tek Assetto ile uymuştu. Karar senin, ha biri daha ucuza denk geliyorsa çok bir fark yoksa da senin açından shifter ile beraber ucuz olanı aynı bütçeye kapatabilirsin diye düşünüyorum.

Ucuz olan. İkisi de mekanizma ve malzeme kalitesi olarak aynı . Farkları:

-G29 PS/PC için, G920 XBOX/PC için uygun.
-G29'da led devir kadranı var ve ekstra birkaç tuş.

Sana bu fiyatta tavsiyem T150 Rs Pro olur çünkü yarı kayışlı sistemin hem sesi daha az olacaktır hem de hissiyatı daha net. Daha çok zevk alırsın kısaca.
Önerin için teşekkürler

G920'nin alt tarafı daha boş. ETS2 tarzı çok kontrol isteyen oyunlardan başka, tamamen yarış oyunları oynamayı düşünüyorsan G920 daha iyi bir seçim. Ancak G29 ETS2 gibi farklı ek kontroller için daha kullanışlı, birde üstteki arkadaşın dediği gibi led deviri var ancak çok bir oyunla uyumu yok. Benim oynadığım oyunlar arasından tek Assetto ile uymuştu. Karar senin, ha biri daha ucuza denk geliyorsa çok bir fark yoksa da senin açından shifter ile beraber ucuz olanı aynı bütçeye kapatabilirsin diye düşünüyorum.
Anladım teşekkürler

G920'nin alt tarafı daha boş. ETS 2 tarzı çok kontrol isteyen oyunlardan başka, tamamen yarış oyunları oynamayı düşünüyorsan G920 daha iyi bir seçim. Ancak G29 ETS 2 gibi farklı ek kontroller için daha kullanışlı, bir de üstteki arkadaşın dediği gibi LED deviri var ancak çok bir oyunla uyumu yok. Benim oynadığım oyunlar arasından tek assetto ile uymuştu. Karar senin, ha biri daha ucuza denk geliyorsa çok bir fark yoksa da senin açından shifter ile beraber ucuz olanı aynı bütçeye kapatabilirsin diye düşünüyorum.

G29 ile Forza, CarX Drift Racing filan destekliyor mu peki?

G29 ile Forza, CarX Drift Racing filan destekliyor mu peki?
Oyun desteklediği sürece direksiyon seti uyumlu, her iki oyunu da G29 ile oynadım ve bir sorun yaşamadım. Ancak dediğiniz gibi yarış oyunlarına ağırlık verecekseniz G920 daha iyi bir seçim olabilir, karar sizin.

Geri
Yukarı