Logitech G300 ve A4Tech Bloody V7 Core Gun3 Karşılaştırma

ozer0610

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar basliktada yazdigim gibi bu 2 mause arasinda kararsiz kaldim sizce hangisi nedenleriyle mause dan hic anlamam yardimci olun yorumlarda okudumi macro ayarlari yapip oyunlarda silahlarin sekmesini falan azaltiyolarmis o macro ne tam olarak? Bide logitech 2500 dpi bloody 3800 dpi bu dpi ne oluyor? Bu arada logitech 81 tl bloody 71...
Simdiden tesekkurler yardimlariniz icin?

Benim oyum Logitech G300'den yana. Şimdi sorularına gelelim. '' Macro '' ne diye sormuşsun. Macro sanırım mouse DPİ'sini azaltan bir tuş mousenin üstünde olur genelde. '' DPİ '' ne diye sormuşsun. DPİ mouse lazerinin algılama hızı. O ne kadar yüksekse mouse o kadar hızlı oluyor.

Bir defa makro olayını geçelim. Onu makro özelliği olan her farede yaparsın, bunlar da dahil. DPI, mouse çözünürlüğüdür. Ne kadar çok olursa hassasiyet de o kadar artar. Bu genelde oyunlarda; tank, uçak gibi araçlara binince işe yarıyor.

Ben Bloody V7 öneriyorum. 1000 adet makroya kadar ücretsiz. Geri kalanına 20$ gibi bir miktar ödemen gerekiyordu sanırım.

Yorumlarda okuduguma gore g300 hafifmis ve 1 yildan sonra falan yipraniyormus varmidir boyle bir olay? Bir de bu sozu gecen 2 farede sapma olayina rastlayan var mi? 1000 adet makroya kadar ucretsiz derken yani 1000 ozellik atadiktan sonra mi ucret istiyor yani anladigim kadariyla mause un ozelligi degil yazilikin ozelligi ve herhangi bir crackli programla falan halledilemezmi? Peki goruntu olarak mause un durusu olarak hangisini onerirsiniz g300 un ledleri nin rengi ayarlanabiliyor bildigim kadariyla bi o ozelligi var estetik gorunus olarak sanirsam bloody daha hos gozuktu gozume ve tutusu falanda daha rahat gibi
Biliyorum cok soru sordum dedigim gibi cok bilgisizim bu konuda yardimlariniz icin tesekkurler :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı