G103 G230 Ve Bloody v7 Multi Core Gun3

-CrazZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, Bir FPS oyuncusuyum. Sizce bunları almalı mıyım, neden? Ürünü kullananlarda yararlı bilgiler verirse çok memnun olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü de güzel ürünlerdir. Ben de FPS oyuncusuyum şahsen G105 klavye ve G430 kulaklığım var. Gayet memnunum. Bir arkadaşım G103 klavye ve G230 kulaklık kullanıyor bir sorununu görmedi o da gayet memnun. Klavyeler mekanik olmasa bile diğer klavyeleri geçiyor (20 milyon tıklama ömrü). Bir diğer konu: Logitech kulaklıkları diğerlerinden ayıran özelliği konforları. İnsanı rahat tutan ve terletmeyen spor bir kumaşla kaplılar. Kırılıyor falan diyenlere inanmayın hor kullanılırsa her kulaklık öyle olur. Bloody V7 hakkında yorum yapamam çünkü kullanmadım, ama mouse olarak G300s almanızı öneririm. Özellik karşılaştırmasında G300s V7'yi yeniyor (3ms bildirme hızı VS 1ms bildirme hızı, daha iyi sensör) ve daha fazla ayarlanabilir tuşu var. Hem de set yapmış olursunuz güzel gözükür, ve ayrı bir yazılımla uğraşmazsınız. İki elle tutulabilen ergonomik yapısı ve aydınlatması da cabası. Hayırlı olsun (y)

G103 klavye ve G230 kulaklığı almaya karar verdim fakat farede daha karar veremedim G300s küçük bir mouse ilerde elime küçük geleceği için almayı düşünmüyorum.Yorumun için teşekkür ederim.

G103 klavye ve G230 kulaklığı almaya karar verdim fakat farede daha karar veremedim G300s küçük bir mouse ilerde elime küçük geleceği için almayı düşünmüyorum.Yorumun için teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim. Bloody V7 de çok güzel bir mouse'dur ben kötülemedim sadece karşılaştırdım G300s nin özellik açısından daha iyi olduğunu belirttim. İyi günlerde kullanın :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı