Logitech G300S Audio Visualizer Özelliğinin Çalışmaması

Mr.Acar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Türkiye/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1521878528
Merhabalar. Bildiğiniz üzere Logitech, Audio Visualizer adında güzel bir teknoloji tasarladı. Sese/şarkıya karşı LED'leri şekil alıyor. Ancak ben ne yaptıysam açamadım. Sanırım G300S'de bu özellik yok diye düşündükten sonra internetteki birisinin yaptığını fark ettim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fazla bir video yok bu özellik hakkında. Sanırım daha yeni çıktığı için LGS'yi güncelledim. Oyun yazılımı sekmesi geldi ancak hala çalışmıyor.

Audio Visualizer için yaptığım ayarlar:
1523818553055.png

Bu ayarları yaptıktan sonra LED'ler hiçbir şekilde yanmıyor. G300S'de bu özelliği çalıştıran var mı?

Son düzenleme:
Benim G102'de çalışıyor. Hocam LED arka aydınlatma bölümü kapalı sizin. Ortadaki "Uygulamayı Durdur" kısmının hemen altında, oraya tik atın.

Hepsi açık. Acaba RGB LED olmadığı için mi böyle oluyor. Gerçi RGB ışıklandırma modu olmasa da birçok renk ayarı var :kararsız:

Daha önce G300S ile yapılmış bir videoyu izlemiştim. Facebook üzerinden izlediğim için tam içeriği hatırlamıyorum ama bulabilirsem sizinle paylaşırım.

Klavyeler için zaten vardı bu özellik ama 3. parti yazılımla oluyordu. Mouse için olur mu bilmiyorum ama bir de onu deneyin isterseniz.

Program adı: Logitech Spectogram

Yeni konular

Geri
Yukarı