Logitech G300S Donma ve Ayarların Uygulanmaması

anarmed

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
G300S'i 3 senedir kullanıyorum. Son zamanlarda sağ tıkta çift tıklama problemi olmaya başladı. Sağ tık sorununu mouse üzerindeki G7 tuşuna atayarak çözdüm. Ama son birkaç gündür yazılım açık olduğu halde bazen ayarlarım etki etmiyor. Sürekli fabrika ayarlarıyla benim kendi ayarlarım arasında geçiş yapıyor. Mesela Fortnite oynarken DPI yükseliyor, yapıyı düzenleme tuşum(makro) çalışmıyor ve oynayamıyorum.

-Logitech Gaming Software 9.00.42
-Win10

mouse1.png

3 yıl kullanmışsınız. Genel kullananlarda 3. yılda bu tür sorunlar ortaya çıkıyor. Yazılımsal değil fiziksel bir sorun. Farenizi yenilemenin veya onarmanın vakti gelmiş demektir.

200TL civarı mouse almayı düşünüyorum zaten. Sadece birkaç ay daha idare etse güzel olurdu. Çünkü G300S'i denemeden aldım. Ucuz ve öneriliyordu. Ellerim büyük ve bilekten oynamadığım için hiç memnun değilim. Alacağım mouse'u denemek istiyorum.

200TL civarı mouse almayı düşünüyorum zaten. Sadece birkaç ay daha idare etse güzel olurdu. Çünkü G300S'i denemeden aldım. Ucuz ve öneriliyordu. Ellerim büyük ve bilekten oynamadığım için hiç memnun değilim. Alacağım mouse'u denemek istiyorum.

G102 gayet güzel. Eline oturursa direk al. Hem paradan da artıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı