Logitech G300S En Stabil RGB LED Döngü Komutu

Mr.Acar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Türkiye/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1521878528
Merhabalar.

G300S kullanıcıların en çok şikayet ettiği mesela oyun ekipmanlarının olmazsa olmaz eklentisi RGB LED döngüsünün olmamasıdır sanırım.

Logitech G300S'de çoğu ana ve ara renkler bulunuyor. Tek eksiği Logitech'in böyle bir döngüye -anlam veremediğim şekilde- oluşturmuyor. Bu durumda kullanıcılar, Logitech Gaming Software'den komut atayarak elle RGB döngüsü için modlar yapıp paylaşıyorlar. Çoğu zaman bu modlar fazla iyi çalışmıyor. LED'lerin araları gözüküyor. LED'ler patlayacakmış gibi titriyor. Çok hızlı oluyor vs vs... Arkadaşım da bu komutların en stabilini bulup paylaştı. Normalde ben böyle RGB eklentilerini sevmem ancak G300S'e de yakışmadı değil :)

Yapılması gereken:
  • Logitech Gaming Software'yi açın. Komutları girmek için ''Otomatik Oyun Algılama'' sekmesinden açmamız lazım. Altta, soldan ikinci olan bölmeye tıklayın. Bu menü makro ve yazılım atamaya destek veren bir sekme.
    1524256471892.png
  • Çıkan pencerede kullanacağınız profillerden komut atamalısınız. Ben hep varsayılan profil kullandığım için bütün oyunlar için teker teker uğraşmadım. Seçeceğiniz profil kısmına geldiğinizde sol altta aşağıya bakan oka basın. Akabinde ''Komut Dosyası Yazma'' kısmından komut yazacağınız pencereyi açın.
    1524256755587.png
  • Çıkan penceredeki bütün komutları silin. Sonrasında vereceğim kodu girin. Kod için:
Kodu girdikten sonra çıkın ve kaydedin.
1524256973025.png

Eksiksiz yaptıysanız RGB döngüsü artık mouseda mevcut olması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flash yüzünden sarı ve gitgide açılan renkler beyaz gibi durmuş. Ancak G102'ye benzer bir döngü takip ediyor gayet hoş olmuş bence.

Kodda iki nokta üst üste ve P içeren kısımlar dil çıkaran gülücük olmuş, kod eklentisine yazınca da kitabe gibi olacak mobilde, not defterinde paylaşmak en iyisi galiba:). Almak istediğim bi' fare G300S, alırsam mutlaka yapacağım ama.

Kodda iki nokta üst üste ve P içeren kısımlar dil çıkaran gülücük olmuş, kod eklentisine yazınca da kitabe gibi olacak mobilde, not defterinde paylaşmak en iyisi galiba:).
Tamamdır. Google Driver'e yükledim. Teşekkürler :)

Sn. Acar G300s ile ilgili biraz daha araştırma yaparsan fareyi arşa çıkaracaksın:kıkırda:
Hemen deniyorum.

E olmadı :LOL:

Edit: Drive'dan çekince oldu. Eline sağlık:like:

Geri
Yukarı