Logitech G213 Ve G300S Tutukluk Sorunu

Yiit11

Hectopat
Logitech G213 ve G300S kullanıyorum farem arada tutukluluk yapmaya başladı bazen de hani bilgisayardan fare çıkarır takınca ses gelir ya o ses geliyor fare gidiyor 1 saniye sonra falan geliyor başka bir fare takıp denedim ve diğer fare de sıkıntı olmadığını gördüm bende farem de sıkıntı var diye düşündüm. Ama o ses geldiğinde farem gittiğinde klavyemin de gittiğini fark ettim klavyem her zaman gitmiyordu. Acaba dedim bilgisayarda mı sorun var arka USB girişte ama kasanın ön USB girişine taktım fareyi orada da denedim orada da aynısı oldu sürücü sıkıntısı mı diyeceğim, ama o zaman da yeni olmazdı eskiden de olurdu ben de anlayamadım, bir kere de oyun oynarken ikisi de gitti gene ve 30 saniye kadar bekledim gelmedi bende bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kaldım ve düzelmişti sonra düşündüm farem zaten arada gidiyor bir sıkıntı var gibi ama başka fare takınca klavyede sıkıntı yok ikisi de Logitech ve yazılımları yüklü olunca fare bağlantısı kopunca o klavyeyi de etkiliyor olabilir mi diye düşünüyorum sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı