Logitech G300s tekerleğin sert olması ve gıcırdaması

672622

Picopat
Makaleler
1
1 Mayıs günü MediaMarkt'dan Logitech G300s mouse aldım. Bana teşir ürünü gibi açılıp parçalanmış kutuda verdiler ve müşterinin sadece açık baktığını söylediler. 550TL'ye o gün aldığım Mouse'da scroll problemli çıkdı. Çevirirken gıcırdıyor ve normal scrolla göre sert olduğu için istediğim hassasiyette değil. Aynı mouse kardeşimde var ve o 4 aylık olmasına rağmen kaymak gibi çalışıyor. Geçer zannettim başta ama şu an hâlâ aynı sorun var, bu şartlar altında haklarım nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Mayıs günü MediaMarkt'dan Logitech G300s mouse aldım. Bana teşir ürünü gibi açılıp parçalanmış kutuda verdiler ve müşterinin sadece açık baktığını söylediler. 550TL'ye o gün aldığım Mouse'da scroll problemli çıkdı. Çevirirken gıcırdıyor ve normal scrolla göre sert olduğu için istediğim hassasiyette değil. Aynı mouse kardeşimde var ve o 4 aylık olmasına rağmen kaymak gibi çalışıyor. Geçer zannettim başta ama şu an hâlâ aynı sorun var, bu şartlar altında haklarım nedir acaba?

İade yap. Alınacak bir mouse değil almanız başından hataydı.

Tamamdır hocam teşekkür ederim, uzak yerde olduğu için başta uğraşmak istemiyordum şuan işim vardı kadıköyde iade edeceğim. Elektronik olduğu için falan birşey demezler umarım 40 gün oldu birde.

Logitech servisine götürüp rapor falanmı almam mı lazım bende anlamadım ama araştıacağım bi, genel bir sorun ise iade alırlar herhalde yoksa büyük ihtimalle garantiye yollayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı