Logitech G300S Tıklama Sorunu

Erdoğan1992

Hectopat
Daha fazla  
DPI ayarı yapmak için logitech yazılımını açtım fakat yanlışlıkla yazılım ana ekranındaki dahili bellek yerine tıkladım galiba. Bu andan itibaren farenin hiçbir tuşu çalışmıyor, imleç sağa sola gidiyor ışık yanıyor fakat tıklama yapamıyorum. Lütfen bilen yardımcı olsun. Bilgisayara format attım gene aynı. Dahili bellek kısmının bir tarafında fare diğer tarafında PC resmi var.

Bilen varsa yardımcı olsun lütfen mause kullanamıyorum şu anda, halletmem gereken işler var. İnternette baktım bulamadım.

Kardeşim durumla ilgili herhangi bir gelişme varmı veya sonuç aldınmı ? Eğer çözümü biliyorsan bilgilendirirsen sevinirim aynı sorun bendede var.
Çözdüm kardeşim. İlk olarak “Alt+Shift+Num Lock” kombinasyonunu kullanıyorsun ve karşına “Tamam” “İptal” gibi bir yazı çıkacak buna tamam diyorsun. Klavyenin sağındaki numerik tuşlar mouse imlecini hareket ettirmeye başlar. 2 tuşu aşağı, 8 tuşu yukarı, 4 tuşu sola, 6 tuşuna basılı tutuncada sağa. Sol fare tuşu yani tıklamak istediğin yere geldiğinde 5 tuşuna basacaksın. Çift tıklamak için '' + '' tuşuna basacaksın. Sağ tıklamak istiyorsan önce ''-'' sonra 5 tuşuna yada ''+'' (iki tuşa birlikte basılıyor, shift tuşunun kullanımı gibi) bundan sonra mouseniz çalışmadığınız zaman bunu kullanabilirsiniz…
ALINTIDIR.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı