Logitech G305 alınır mı?

Teşekkürler hocam bilgilendirmen için, bu arada 19x10 palm tutuş için Razer DeathAdder V2 mi yoksa Zowie EC2 mi almalıyım? (Başka bir önerin varsa belirtirsen sevinirim bütçe 500₺ civarı.)
Razer DeathAdder V2 alman daha iyi bir seçenek olacaktır.

19x10 benim de hocam palm tutuşunda nasıl?

Hocam kablo değişimi nasıl yapılır biliyorum ama kablo ve Skatez'leri nereden alacağım onu bilmiyorum siz biliyorsanız link atar mısınız?

Malesef Aliexpressten başka şansınız yok gibi. Belki steelseries ile iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirler. Son çareniz Aşağıdaki videodaki gibi herhangi bir kabloyu mevcut anakart bağlantısını kullanarak kullanabilirsiniz. Bir elektrikçi de bu işlemi yapabilir.

US $2.18 19% OFF|OPEN SMART USB Soft Mouse Cable Line Replacement Wire For SteelSeries Rival 100 300 Mouse|Computer Cables & Connectors| - AliExpress

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wi-Fi adaptörünü kasaya değil de adaptöre bağlıyorsun ve adaptörüde masaya koyuyorsun o şekilde sıkıntısız kullanabilirsin ama direk kasaya bağlarsan kesinti yaşarsın.

Hocam konuyu bir tık hortlatacağım ama merak ediyorum. Fareyi almayı düşünüyorum. Kasam masanın üstünde ve fare de hemen kasanın yanında yer alıyor, arada herhangi bir engel bulunmuyor, buna rağmen dediğiniz şekilde mi kullanmalıyım?

Geri
Yukarı