Logitech G305 alınır mı?

197823

Kilopat
Arkadaşlar, yaklaşık 3 yıl G102 ve 2 yıldır da G203 kullanıyorum, fare şekil tutuş olarak tam elime göre ve Logitech makro programını da severek kullanıyorum. Kablosuz bir mouse geçmeye karar verdim ve görünüş olarak kullandığım modellerin aynısı olan G305 modelini gördüm. Almadan önce de sizlere danışmak istedim mouse nasıldır, tavsiye eder misiniz diye. Kafamda birkaç soru var paylaşmak istediğim, mouse kabloyla bağlantılı olmayacağı için gecikme yaşanır mı, bunu hisseder miyim ve içine pil takılacağı için ağırlığı şu anki kullandığım G203 modeline göre daha çok fark eder mi? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler, kullanan arkadaşlarında kullanıcı yorumlarını kısaca görmek isterim mümkünse.

Şu anda kullandığın mouse 85 gram, G305 ise 99 gram ağırlığa sahip. Pil buna dahil mi bilmiyorum.

Genelde oyuncular kablosuz ürünler kullanmıyor gecikmeden dolayı. Ama bu ürünlerin teknolojileri yeni, nasıl sonuç veriyor bilmiyorum. Ben kullanmadığım için bilmiyorum ama Youtube'da inceleme videolarını yada ürünü satan yerdeki kullanıcı yorumlarını okursan belki yardımcı olur.

Güzel fare, gecikme olmuyor, ağır değil bence seninkileri kullanmadım kıyaslayamam, tuş atamaları VS G HUB iyi iş çıkarmış, Duracell pil ile perf modda 1 sene götürüyor. 1.5 senenin ardından tuşlarda ve mekanikte tık yok her şey ilk aldığım gibi.

gecikme yaşanır mı

Kablolu fare kadar iyi. Gecikme hissetmeniz mümkün degil. Performans modunda kullanirsiniz.

içine pil takılacağı için ağırlığı şu anki kullandığım G203 modeline göre daha çok fark eder mi?

Fare asiri hafif (99 gram) ve tek AA pil ile calismakta. Pil süresi ise gayet tatmin edici. Öyle sürekli zirt pirt pil degistirmek zorunda birakmiyor.

Sensör olayı vs. nasıl biliyor musunuz ? Bir de pil yuvası üstten açılıyormuş oyun esnasında yanlışlıkla orayı açma gibi durum olmaz dimi. Amazon'dan sipariş vereceğim, sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama olursa da Amazon iade konusunda sorun çıkarmıyor. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

G305 modelinin sensörü daha iyiymiş sorun çözüldü orada, pil yuvası da yanlışlıkla çıkmıyorsa tamamdır benim için mouse. Elime de tam oturan bir model beğeneceğimi düşünüyorum en kötü iade ederim fakat pek sanmıyorum kullanmayacağımı.
sensör.png

Sensör olayı vs. nasıl biliyor musunuz? Bir de pil yuvası üstten açılıyormuş oyun esnasında yanlışlıkla orayı açma gibi durum olmaz değil mi? Amazon'dan sipariş vereceğim, sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama olursa da Amazon iade konusunda sorun çıkarmıyor. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Amazon.com.tr satıyorsa sıkıntı çıkmıyor. Benim başımdan böyle bir olay geçti, amazon.com.tr satıyordu ürünü aldılar hemen. Başka bir firma üzerinden gönderiliyorsa sorun çıkartır mı bilmiyorum.

Amazon.tr satıcısı satıyor, satıcıya dikkat ediyorum alışverişlerimde sorun yaşadığım zaman sıkıntı çıkmaması için, tavsiyeniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı