Logitech G305 alınır mı?

Bütçe
1000 TL

Y4S1N

Centipat
Daha fazla  
Eskiden Logitech G203 kullanirdim ve elime tam otururdu bir yerde Rival 110 denedim ama elim biraz daha büyük a pençe şekilde tutuyorum Valorant ve CS:GO oynuyorum. Valorant'ta ciddi düşünüyorum ama mouse sıkıntı yaratir mi çünkü G203'te alanim dar ve kablo sıkışıyor sürekli ondan sattim. G304 bir ara sipariş verdim ama sahte çıktı. İadesini yaptım şimdi 779 liraya G305 var orijinal. G tip ergonomi fareler elime tam oturuyor zaten gecikme konusunda sorun yok dediler. Sağ sola bir anda refleks atarsam takilma vb. bir durum yasanmaz değil mi? Hero sensörde öyle olmaz dediler.

3 senede 2 tane G305 kullandım ilki 1.5 yılda bozuldu şu an 2. de 1.5 yıl olmak üzere ve sol yan tuşlarda sıkıntı başladı sol ön tuşta da sanki bir şeyler olmak üzere. Corsair Katar Pro Wireless almanı öneririm ama illa G305 diyosan alabilirsin ben biraz davar gibi kullanımış olabilirim.

Farenin sensörü güzel herhangi bir takılma vs. sorun yaratmaz fakat şuan o fiyata alınmaz, 3-4 ay önce 400TL fiyatlarında satılıyordu şuan ki fiyatı bir hayli fazla yani anlayabileceğiniz. Dilerseniz bir tane kablolu fare ve yanına da bungee alın daha rahat olursunuz.

Eskiden Logitech G203 kullanirdim ve elime tam otururdu bir yerde Rival 110 denedim ama elim biraz daha büyük a pençe şekilde tutuyorum Valorant ve CS:GO oynuyorum. Valorant'ta ciddi düşünüyorum ama mouse sıkıntı yaratir mi çünkü G203'te alanim dar ve kablo sıkışıyor sürekli ondan sattim. G304 bir ara sipariş verdim ama sahte çıktı. İadesini yaptım şimdi 779 liraya G305 var orijinal. G tip ergonomi fareler elime tam oturuyor zaten gecikme konusunda sorun yok dediler. Sağ sola bir anda refleks atarsam takilma vb. bir durum yasanmaz değil mi? Hero sensörde öyle olmaz dediler.
Bulaşma G305'e kesinlikle fiyatını hak etmeyen bir mouse. Alıcaksanız Haste Wireless alıp geçin başka alternatifiniz yok doğru dürüst. Tabi paranızı çöpe atmak istemiyor iseniz...
Beyaz: HyperX Haste Wireless Mouse, Beyaz : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Siyah: HyperX Haste Wireless Mouse Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
NOT: Kullanıyorum aktif olarak sorun olarak dpi sapma sorunu var oda güncelleme ile halledilecek bir şey ilerde düzelir.

Hocalarım fikirleriniz için çok teşekkür ederim ama elime en çok uyan G305'di 779 liraya Gaminggen'den aldım. 2 günde geldi bir süredir kullanıyorum DPI'da kayma yok mouse sürtünmesi aşırı güzel yağ gibi kayıp akıyor gidiyor. Tuşlar çok hassas bir de mouse tahminince 80-90 gr arası ağırlığı var bana koymaz dediğim içinde seçtim optik ofis mousesi ile 8 vurduğum maçta 40-50 atmaya başladım. Cidden sağlam bir aim traningde farki direkt gördüm. Adeta aimbot olmanizi sağlıyor mouse. Kişiden kişiye değişir sadece fikrinizi merak etmişim çok sağ olun mod abilerim. Konu çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı