Logitech G305 çift tıklama sorunu

Inflect

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Logitech G305 deneyimlerinizi merak ediyorum. G305 modelini bu gün aldım ve logitech mouselarda çift tık problemi varmış. Oyuncu mouse aldım. Oyuna girip tuşa basmaya korkar oldum. Önerileriniz var mı ? Belirli bir süre sonra mı gerçekleşiyor? Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Hemen gerçekleşmez, yani 2 Logitech mouse kullandım ikisi de ilk 1 yıl sıkıntı çıkarmadı. Birisi 1 yıl birisi 2.5 yıl sonra çift tıklamaya - tıklamamaya falan başladı.

Çift tıklamayı oyunda hissetmezsin, bildiğim kadarıyla hiçbir oyundaki hiçbir silah hiçbir yetenek o kadar sık kullanılamıyor. Çift tıklama zaten çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşiyor 10-15 ms gibi, haliyle oyunda anlaşılmıyor. Ama iş masa üstü uygulamalara geldiğinde insanı gerçekten deli eden bir problem. Mekanik switch her farede de oluşuyor zamanla; kimi 1 yıl, kimi 2 yıl, kimi 3 ay...
Geçici çözümler var; ama artık o mekanik aksamdaki metallerin de bir ömrü var, zamanla esnekliklerini yitiriyorlar. İşte o vakit yeni fare alma zamanı.

Sizce pil tüketimi nasıl?

Bu sorunuzu cevapladım sanıyordum.

Bu sorunuzu cevapladım sanıyordum.
Evet. :)

Mouse ile 2.5 yıl aradan sonra tekrar deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. 1 yıl sonunda üzerindeki G logosu silindi. Pil kapağı belirli bir zaman sonra üzerine elinizi koydunuzda ses yapmaya başlıyor. Garanti süresinin sona ermesinden 3 ay sonra çift tıklama problemim başladı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-08-07 at 12.38.53.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 12.38.53.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 146
  • Ekran görüntüsü 2022-08-07 124850.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-07 124850.png
    66,8 KB · Görüntüleme: 144

Geri
Yukarı