Logitech G305 Kullanıcı İncelemesi

Bu mouse'un kronik sorunu var mı? Sıfır yurt dışından gelme faturasız olarak alınır mı sizce?

AAA Energizer Lityum Pil aldım ve çok zor da olsa bir AAA pili AA pile dönüştüren adaptör buldum TR'de. Bugün kutu içeriğinde gelen pil ile değiştirdim az da olsa bir fark yaşadım.

Ben AA Lityum ile kullanıyorum, 87-90g civarı. AAA Lityum ile AAA to AA adaptör veya alüminyum folyo ile sıkıştırarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde 80g’ın altına düşüyor.

Pil olarak bunu: Energizer Ultimate Lithium Aaa 2'li Pil | Trendyol

Dönüştürücü olarak bunu: Pil dönüştürücü - inceden kalem yap AAA - AA converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Önerir misiniz?

Hala kullanıyor musun bu ürünü? Memnun musun bir sıkıntı yaşadın mı?

Ben de aldım kullanıyorum. Performans olarak istediğini veriyo merak etme. G102'nin kablosuz versiyonu ve aralarında kablo dışında hiçbir fark yok. Burda en önemli etmen mouse'u nasıl tuttuğun, hangi tutuşa sahip olduğun. Daha önce G102 veya benzeri mouse'lar kullandıysan ve sana uygunsa kafanda başka soru işareti olmasın, alabilirsin.

2 yıldır g102 kullanıyorum fakat sensör olarak farklılar diye biliyorum G305'in sensörü G Pro ile aynı G102'de kullanılan sensör amatör bir sensör. Yani arada sensör farkı da mevcut. Ek olarak sana bir sorum daha olacak dönüştürücü ile lityum pil mi kullanıyorsun yoksa dönüştürücü kullanmıyor musun? Mouse ağırlığı için soruyorum

Dönüştürücü kullanmıyorum hocam. Bu yüzden G102'ye göre bi tık ağır ama zamanla alışılıyo, kablosuz olmanın özgürlüğü var bi kere... Sensör olayına gelirsek ben hiç anlamam o işlerden. Daha gelişmiş sensörü olması iyi ne güzel diyebilirim sadece.

Konuyu hortlattım ama o ortadaki mouse'un linkini atar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…