Logitech G305 lightspeed nasıl hafifletilir?

Bütçe
0
G305 100 gram bile değil, daha fazla hafifletilmesini sağlayabilecek bir yöntem yok. Ciddi anlamda sökerek bakmak istersen şu videoyu referans al.

G305 100 gram bile değil, daha fazla hafifletilmesini sağlayabilecek bir yöntem yok. Ciddi anlamda sökerek bakmak istersen şu videoyu referans al.
Hafifletmek için küçük pil takmanın bir yolu varmış fakat ismini bilmiyorum. Bilenler vardır diye açtım bu konuyu.
Burada ki amacım fareyi baştan aşağı hafifletmek değil, pilin olduğu böylede ki ağırlığı az da olsa hafifletmek.

Bir konuda ne olduğunu buldum fakat nereden temin edebilirim bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• w.jpg
    w.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
AAA pil mod dedigim bu iste. Ben sivi sogutmadan artan parca boru, tukenmez kalem icerisindeki yay, metal parca ve japon yapistiricisi ile yapmistim. Hatta lithum pil kullanirsan biraz daha da hafif olur.

Dosya Ekleri

• IMG-20201113-WA0009.jpg
    IMG-20201113-WA0009.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20201113-WA0011.jpg
    IMG-20201113-WA0011.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 36
AAA pil mod dedigim bu iste. Ben sivi sogutmadan artan parca boru, tukenmez kalem icerisindeki yay, metal parca ve japon yapistiricisi ile yapmistim. Hatta lithum pil kullanirsan biraz daha da hafif olur.
Hazırı satılıyor ama nereden temin edebiliriz acaba

Soruyu şu şekilde güncelleyeyim o zaman;

Logitech G305 Lightspeed için şarj edilebilir veya edilemez (hangisi daha hafifse) lityum AAA pil öneriniz var mıdır ?

Energizer Ultimate Lithium alabilirsiniz.
AAA to AA adapter olarak aratarak da silikonu malum Çin sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Energizer Ultimate lithium alabilirsiniz.
AAA to aa adapter olarak aratarak da silikonu malum Çin sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Söylediğiniz pil şu mu hocam? Energizer Ultimate Lith 2li AAA Pil ve bu pil şarj edilebiliyor mu yoksa edilemiyor mu?
Bir de şu adapteri yurtiçinden temin edemiyor muyuz?
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı