Logitech G305'de input lag var mı?

Bütçe
300-350
Teşekkür ederim.
Mağazaya gidip deneme yapacağım.

Peki oyun oynarken gecikme yaşadınız mı ?
Zowie za11-b kullanıyorum aynı zamanda. Ancak kablo hızlı dönüşlerde salınıp takıldığı için g305'e geçtim. Yaptığım testlerde zowie 29ms, g305 31ms click latency. Yani gecikme hem test ile hem de gözlemle yok. Fps oyuncusuyum, benden tam not aldı diyebilirim.

Gecikme vs yok oyunlarda G305 ile.

Agirlik olarak normal AA alkalin pil ile 100g uzerinde yine ama AAA mod ve lityum pil ile 15-16g daha hafifliyor.

Sekil olarak elin kucuk degilse palm grip tutamazsin ama onun disinda uygun claw ve fingertip icin ozellkile.

Benim begenmedigim yonleri agirlik merkezinin cok arka tarafta kalmasi, standart mouse ayaklari ve modla bile biraz agir kalmasi.

2019 Nisan ayından beri her gün 10 saatin üstünde kullanıyorum(iş mouse'u yaptım oyun oynarken kullanmıyorum).
Alıcısının çekim gücü kötü, baya bir yakına ve önünde engel olmadan konumlandırmanız gerekiyor alıcıyı. İçerisinden usb uzatıcı çıkıyor en azından.

Masa altindaki PC'de takiliyken sorun olmuyor bende.

Sormak istediğim o değildi hocam. Hani ping yüksek olunca FPS oyunlarında ateş ettikten birkaç saniye sonra sıkar ya bende milisaniye de olsa böyle bir gecikme var mı diye ürün de aklım da kaldı. FPS oyunu oynuyorsanız tecrübelerinizi söylerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı