Logitech G332 vs Corsair HS50 vs Razer Electra V2

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 300-400 TL arası bir bütçem var. Kasanın fan seslerinden rahatsız olduğum için oyuncu kulaklığı almaya karar verdim. AAA oyunlar ve CS GO oynuyorum genellikle. Tercih yapmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu kulaklıklardan birini kullanan ve memnun olan var mı acaba?

Son düzenleme:
Hiçbirini kullanmadım ancak Logitech'in ergonomisi gerçek anlamda kötü. 2.5 yıl kullandım ancak çok ergonomik sıkıntısı var. Kablosu sürekli dolanıyor, kafa bandı bir kaç saatten sonra ağrı yapıyor, mikrofon hep aşağıda kalıyor ve kulaklığın dönme yerleri kırılıyor.
Razer Electra'ya gelicek olursam Razer'ın düşük fiyatlı ürünleri gerçekten parasını hak etmiyor bana kalırsa.
Benim size önerim HS50 olur burada.

Hiçbirini kullanmadım ancak Logitech'in ergonomisi gerçek anlamda kötü. 2.5 yıl kullandım ancak çok ergonomik sıkıntısı var. Kablosu sürekli dolanıyor, kafa bandı bir kaç saatten sonra ağrı yapıyor, mikrofon hep aşağıda kalıyor ve kulaklığın dönme yerleri kırılıyor.
Razer Electra'ya gelicek olursam Razer'ın düşük fiyatlı ürünleri gerçekten parasını hak etmiyor bana kalırsa.
Benim size önerim HS50 olur burada.
HS50 almayı düşünüyorum ben de... Umarım üzmez......

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı