Logitech G332 vs. Rampage Comfort

Rampage Comfort kullandım, alınır.
Cloud Stinger yıllar önce çıkmış bir model. Ses kalitesi olarak Stinger'da tiz sesler ön planda, Comfort bass olarak ön planda.

G332 kullanan birisi olarak yorumum bas kalitesi güzel ses kalitesi de fakat kolay bozuluyor veya hasar alıyor.

Bence alınmaz, daha iyileri var.

Rampage Comfort kullandım, alınır.
Cloud Stinger yıllar önce çıkmış bir model. Ses kalitesi olarak Stinger'da tiz sesler ön planda, Comfort bass olarak ön planda.

Hocam Comfort 'u kullandım. Bununla alakalı bir konu da açmıştım. Kafama baskı yapıyordu. Migrenim tutuyordu. Haftada 2 tutan migrenim 5-6ya çıktı. Zamanla alışırım dedim. 1 hafta oldu alışamadım. Belki de geçtiğim kulaklıktan kaynaklıdır. Çok leş bir kulaklıktan geçmiştim. O yüzden bana hafif ürün lazım. Şuan stinger ve G332 arasındayım. Hem Rampage ürünün ömrü en ama en fazla bir buçuk 2 yıldır. Logitech daha kalitelidir diye düşünürken aklıma forumdaki kardeşlerime yazmak geldi.
G332 kullanan birisi olarak yorumum bas kalitesi güzel ses kalitesi de fakat kolay bozuluyor veya hasar alıyor.

Bence alınmaz, daha iyileri var.

Hocam CH321 dışında öneriniz var mı?

Evet, dediğiniz gibi baskı uyguluyor Comfort, adıyla hiç uyuşmuyor.
Stinger kullandım, hala da kullanıyorum. Güzel kulaklık. Kulak pedleri bazen çok rahatsız ediyor kulağımı. Sesleri de çok tiz. Onun dışında güzel. Ama Stinger eski bir model olduğu için ben G332 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı