Logitech G333 alınır mı?

Brom rica etsem kablosunun boyunu ölçebilir misin? Type C adaptörü takılı iken olursa daha iyi olur.
Type c ucunu da takınca,en uç kulaklıktan en alta kadar tam olarak 128 cm.Kablosu yuvarlağımsı değil düz bir yapıda bu sebepten ince ancak yapı malzemesi sağlam olması için biraz ağır diyeiblirim.

Type c ucunu da takınca,en uç kulaklıktan en alta kadar tam olarak 128 cm.Kablosu yuvarlağımsı değil düz bir yapıda bu sebepten ince ancak yapı malzemesi sağlam olması için biraz ağır diyeiblirim.
Çok teşekkür ederim dostum. Aldım bekliyorum bakalım umarım gelir hemen.

@gmaschine Dostum bu sabah sanal kartla eft ile aldım ürünü ama ödeme bekleniyor diyor ne telefonlarını açıyorlar ne de instagramdan dönüş yapıyorlar. Nasıl halledebiliriz sen hangi gün almıştın?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim dostum. Aldım bekliyorum bakalım umarım gelir hemen.

@gmaschine dostum bu sabah sanal kartla EFT ile aldım ürünü ama ödeme bekleniyor diyor ne telefonlarını açıyorlar ne de Instagram'dan dönüş yapıyorlar. Nasıl halledebiliriz sen hangi gün almıştın?

Pazar günü olduğu için açmıyorlardır.
Bir şeyi halletmenize gerek yok güvenilir bir site zaten Technopat tarafından. Bende de bir süre ödeme bekleniyor demişti. 12 Haziran'da almışım 15'inde gelmiş.

Geri
Yukarı