Logitech G333 alınır mı?

Gksuu

Centipat
Yer
Dunkirk
Oyun oynamak için alacağım. Laptop ile kullanılacak. Alınır mı? Mikrofonu duyduğuma göre kaliteliymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaş bayağı gömmüştü:

Öncelikle yaklaşık 1 aydır kullanıyorum , ilk başlarda kulak içi kullanıma alıskın olmadığım için farklı geldi ama birkaç gün içerisinde alıştım. Tabii şunu da belirteyim saatlerce çıkarmadan oynama gibi bir deneyimim olmadı. Max 1-2 saat aralıksız kullandım ağrı yaşamadım.Cs go oynuyorum gayet iyi ses kasıyorum direkt 3.5mm giriş ile değil de type c dönüştürücüden faydalanarak kullanıyorum bunu da belirteyim farklı bir faydası varsa diye :) . İçinden taşımanız için küçük bir çanta type c dönüştürücü ve farklı boyutlarda kulaklık aparatlarından da çıkıyor kulağınıza uygununu bulabilirsiniz bence. Yukarıda belirttikleri gibi 250-300 bandına düşerse ki gaming gen de sık sık düşüyor alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Bu arada yazmayı unuttum , handikap olarak şunu söyleyebilirim kablosu biraz kısa , eğer pcniz koltuğunuza çok uzaksa sorun yaratabilir size.

Öncelikle yaklaşık 1 aydır kullanıyorum , ilk başlarda kulak içi kullanıma alıskın olmadığım için farklı geldi ama birkaç gün içerisinde alıştım. Tabii şunu da belirteyim saatlerce çıkarmadan oynama gibi bir deneyimim olmadı. Max 1-2 saat aralıksız kullandım ağrı yaşamadım.Cs go oynuyorum gayet iyi ses kasıyorum direkt 3.5mm giriş ile değil de type c dönüştürücüden faydalanarak kullanıyorum bunu da belirteyim farklı bir faydası varsa diye :) . İçinden taşımanız için küçük bir çanta type c dönüştürücü ve farklı boyutlarda kulaklık aparatlarından da çıkıyor kulağınıza uygununu bulabilirsiniz bence. Yukarıda belirttikleri gibi 250-300 bandına düşerse ki gaming gen de sık sık düşüyor alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Bu arada yazmayı unuttum , handikap olarak şunu söyleyebilirim kablosu biraz kısa , eğer pcniz koltuğunuza çok uzaksa sorun yaratabilir size.
Mikrofon performansı nasıl ?

Hocam aldınız mı ürünü? Aldıysanız mikrofonu PC'de çalışıyor mu?
Kullanıyorum mikrofonu çalışıyor, mikrofon performansı kesinlikle Asus Rog Delta'dan iyi, telefondaki sesi ile bilgisayardaki sesi daha farklı her ne kadar Logitech G yazılımı desteklemese görmese de anakartımın driver'ı sayesinde daha iyi olabilir ben fazlasıyla memnunum, uygun fiyatı sebebiyle memnuniyetim sonrasında yedek aldım.

PC masaüstü mü laptop mı? Almayı düşünüyorum ama endişem şu. Mikrofonu PC'de kullanmam gerekiyor. PC'nin Mic ve kulaklık girişleri farklı. Type-C girişimde yok. Nasıl bir yol izlersem aynı andan kulaklık ve Mic kullanabilirim.

Geri
Yukarı