Logitech G333 Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı 249 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle harika kulaklık. Favorilerim her zaman kulak içi oldu ancak ne şanssızım ki parasız olduğum döneme denk geldi.

Dün söyledim bugün elime ulaştı fakat içinden USB C dönüştürücü çıkmadı, sizde de aynı mı durum?

Merak ettiğim konular var bu tarz kulaklıklarda PC de PUBG de ses kasılır mı? Gaming kulak üstü kulaklıklar kadar performans verir mi?

Merak ettiğim konular var bu tarz kulaklıklarda PC de PUBG de ses kasılır mı? Gaming kulak üstü kulaklıklar kadar performans verir mi?
Kulaklığı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. FPS oyunu oynamıyorum ama yorum yapmamın sebebi, bu durum biraz da sizin ses kartınızın kalitesi ile ilgili. Örneğin, bu tarz kulakiçi kulaklıkları HyperX Cloud 2'nin ses kartı ile kullanıp çok iyi sonuçlar aldığını forumda belirten arkadaşlar vardı. Yani sonuç olarak ses kasılır kesinlikle ancak ses kartınızın da iyi olması lazım diye düşünüyorum.

Kulaklığı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. FPS oyunu oynamıyorum ama yorum yapmamın sebebi, bu durum biraz da sizin ses kartınızın kalitesi ile ilgili. Örneğin, bu tarz kulak içi kulaklıkları HyperX Cloud 2'nin ses kartı ile kullanıp çok iyi sonuçlar aldığını forumda belirten arkadaşlar vardı. Yani sonuç olarak ses kasılır kesinlikle ancak ses kartınızın da iyi olması lazım diye düşünüyorum.

Emin değilim ses kartı onboard Gigabyte A320M S2H.

Şimdiye kadar en düşük 399 TL'yi görmüştüm (MediaMarkt satıyordu).
249 TL bence iyi fiyat.
Mikrofon kalitesi olarak da başarılı bir model.

Offf çok üzücü ya stok yok :(

Incehesaptada bu fiyattan satıldı almak isteyen varsa hem Gaming geni hem de İncehesap'taki fiyati takip etsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı